Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Skrytykowaliscie to co bylo zalozeniem projektu. Mial byc wlasnie surowy, chlodny, industrialny - o to chodzilo ;) Wiec skoro mowicie ze jest taki to super bo cel zostal osiagniety. Nie chcialem brnac w strone tzw. choinek czy multum kolorow, podswietlen etc. Tutaj miala byc czysta forma, bez malownia i upiekszania. Jedynie co jeszcze dodam to biale diody led.

W takim razie nie można Ci nic zarzucić. Mission accomplished B-)

 

Ja czekam na kilka diodek i zdjęcia nocne całości ; )

Edytowane przez KaGe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrytykowaliscie to co bylo zalozeniem projektu. Mial byc wlasnie surowy, chlodny, industrialny - o to chodzilo ;) Wiec skoro mowicie ze jest taki to super bo cel zostal osiagniety. Nie chcialem brnac w strone tzw. choinek czy multum kolorow, podswietlen etc. Tutaj miala byc czysta forma, bez malownia i upiekszania. Jedynie co jeszcze dodam to biale diody led.

Chyba źle mnie zrozumiełeś ;) sam wiesz że nie cierpie choinek czy zbyt wielu kolorów, katod itp. ;) także nie o to mi chodziło.

 

Jesli to na co zwróciłem uwage w negatywny sposob było założeniem projektu to ok.

 

Żeby jeszcze raz wyjśnić uważam że jest zbyt wiele chłodu w tym chłodzie ;) może lepiej było robić żwywsze fotki skoro sam projekt jest surowy...

 

Pozatym czepiam się szczegolow ogołnie wszystko mi się podoba a najważniejsze że Ty jestes zadowolony z efektu koncowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik mi sie podoba, super klimat "kibelek" chlodny i zimny - perelka WC :banana:

a mozna zobaczyc foty jak jest podlanczony i dziala wszystko a zwlaszcza mi chodzi panel przedni i wnetrze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj porobie pare fotek w nocy i podczas pracy panelu. Nie mialem czasu wczesniej wiec stad to opoznienie. Wprowadzilem troche zmian ... moim zdaniem na plus :) Zobaczysz wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, jakiego węża użyłeś ? Tygon czy Feser? 10/16?

 

Czekam na nocną sesyjke ;)

 

Na temat WC jestem nie godzien się wypowiadać :P Więc wstrzymuje się od głosu ;P Respect ;)

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się trochę wyłamię ;) blok na k. graficznej nie pasuje jakoś do reszty, wiem że musiał być ten, ale gdyby nie musiał to EK niklowany z topem z acetalu byłby idealny.

Czy XThermal z tyłu budy nie pasował by lepiej :?: ;)

 

Wszystkie och'y i ach'y już zostały wielokrotnie napisane także nie będę powielał ;) Poprostu :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się trochę wyłamię ;) blok na k. graficznej nie pasuje jakoś do reszty, wiem że musiał być ten, ale gdyby nie musiał to EK niklowany z topem z acetalu byłby idealny.

Czy XThermal z tyłu budy nie pasował by lepiej :?: ;)

 

Wszystkie och'y i ach'y już zostały wielokrotnie napisane także nie będę powielał ;) Poprostu :gitarzysta2:

wydaje mi sie ze sponsor chcial tak Edytowane przez CUBEGAME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aj za gralem sie troche i teraz dopiero przegladam no i musze powiedziec ze super! mi sie podoba, zaskoczyles mnie tym:) dzieki:) milo:)

az sobie zapisze ta fote -mozna by powiedziec ze mam od Ciebie autograf:))) :banana:

Edytowane przez CUBEGAME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik mam pytanie te złączki to Feser 10/16 czy Bitspower?? Czy te złączki czymkolwiek się różnią oprócz napisu?? Nie ma problemu z BP aby naciągnąć na nie wąż Fesera-DD 10/16??

 

Wucet piękny teraz podoba mi się jeszcze bardziej układ sporo uproszczony w stosunku do tego ze sponsorami.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...