Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

zapodaj hi-res tej fotki to sobie w pracy na pulpit jutro strzelę :-D

dorzuć jeszcze wyrwany ząb trzonowy i parę rys od paznokci.

 

Poszukam go, bo nie wiem gdzie go zapodzialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj hi-res tej fotki to sobie w pracy na pulpit jutro strzelę :-D

dorzuć jeszcze wyrwany ząb trzonowy i parę rys od paznokci.

Nie znalazlem tej fotki w high res... ale moze ta Ci sie przyda/spodoba na tapete:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy wytrąci się osad na wężach po tej miksturze primo z feserem :huh:

Poki co nic sie nie dzieje. Czytalem ten watek o plynie feser i w sumie jestem zdziwiony. Gdyz uzywam go juz dlugo i nigdy nie mialem problemu. Jedynie co negatywnie moge powiedziec, to to ze kolor pomaranczowy bardzo odbarwial bloki. Rozmawialem z Feser One i kolor czerwony i pomaranczowy ma teraz zmieniony sklad chemiczny - "poprawiony".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak uzyskałeś taki ładny czerwonony kolor? Co to za mikstura możesz zdradzić?

Co to za waż? Masterkleer 10/16 Clear ? Sprawdzaleś moze czy nie reaguje on na UV?

Feser One Red UV plus Primochill UV Red. Zapomnij o swietle UV przy tym wezu... swieci na niebiesko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieks za fotkę, zagościła w robocie na moim demonie.

 

uchyl rąbek tajemnicy i powiedz CO DALEJ :)

W tym momencie moge powiedziec ze fatum ciag dalszy. Niektore paczki maja problem z dotarciem do mnie, druga grafa ma byc ale sprzedawaca nie moze powiedziec na kiedy. Do tego jeszcze mam maly wir w pracy i czas wolny mi sie kurczy.... tylko sie cieczyc.

 

Mialem w planach w tym tygodniu zalozyc juz bloki na plyte z customowymi backplate'ami, oraz sprobowac z wezem uv red, gdyz jak wczesniej napisalem masterkleer clear nie do konca jest clear ;) przyklad fotka na szybko:

 

Dołączona grafika

Jak widac - swieci pieknie na niebiesko. Dlatego zastanawiam sie nad dwoma wariantami:

- zostac przy pseudo clear i zrobic biale podswietlenie

- zmienic na masterkleer uv red i wrzucic uv do srodka

 

Tak czy siak bede mial waz uv red wiec jak los pozwoli to sprawdze jak to wyglada. Powiem Wam szczerze ze cala sytuacja poprostu mnie meczy... jeszcze nigdy nie mialem takich schodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja bym lecial na pseudo clear + biale podswietlenie. Jesli to uv red + UV ma wygladac tak mniej wiecej jak na tej fotce, to mi sie nie podoba musze powiedziec. W ogole ja jakos nie lubie laczenia koloru nibieskiego i czerwonego, wiec to tez dlatego. :)

 

Aha i to halogeny uzywasz, zastanawialem sie jak uzyskujesz takie jasne zdjecia czasami. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac - swieci pieknie na niebiesko. Dlatego zastanawiam sie nad dwoma wariantami:

- zmienic na masterkleer uv red i wrzucic uv do srodka

Z tego co mi wiadomo to waz Masterkleer UV Red pod uv reaguje na niebiesko czyli przy zastosowaniu tego weza uzyskasz taki sam efekt jak na pseudo wezu Clear.

 

Bardziej mi sie podoba kombinacja waz clear i do tego płyn red niz czerwony waż i płyn czerwony a wy co uwazacie?

 

Czyli najlepszym zakupem w takim wypadku bedzie kupno Tygona? Tylko teraz jakie złączki 10/16 BP czy 13/16 BP? Na których złączkach bedzie mi sie lepiej trzymać tygon i na których do konca skrece złaczki?

 

Powiem Wam szczerze ze cala sytuacja poprostu mnie meczy... jeszcze nigdy nie mialem takich schodow.

Będzie dobrze ;] Wyrwiesz jutro pacjentowi zeba i poprawi Ci sie humor ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co nic sie nie dzieje. Czytalem ten watek o plynie feser i w sumie jestem zdziwiony. Gdyz uzywam go juz dlugo i nigdy nie mialem problemu. Jedynie co negatywnie moge powiedziec, to to ze kolor pomaranczowy bardzo odbarwial bloki. Rozmawialem z Feser One i kolor czerwony i pomaranczowy ma teraz zmieniony sklad chemiczny - "poprawiony".

Mnie Freser Purple odbarwil bloki jak cholera, o osadzie nie wspome :)

 

BTW - jak zwykle profesjonalna robota - bardzo ladny kibelek.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oczywiście podzielam zdanie innych wc 1 klasa pro! jedno z najlepszych jakie widziałem raczej :wink:

 

i jeszcze pytanko, takie chłodziwo na memki corsaira gdzie można kupić i jaki koszt?? no i czy spasowalo by pod ddr2 na s775 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oczywiście podzielam zdanie innych wc 1 klasa pro! jedno z najlepszych jakie widziałem raczej :wink:

 

i jeszcze pytanko, takie chłodziwo na memki corsaira gdzie można kupić i jaki koszt?? no i czy spasowalo by pod ddr2 na s775 :wink:

Takie wentylki sa razem z pamieciami. Na DDR2 byla wersja z trzema wentylkami :)

 

Cos sie dzieje...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiłeś mi smaka. Już nie mogę się doczekać aż moje wrócą z niklowania :-D Jak dojdzie drugi GTX295 to zmieści Ci się Xonar D2 ?

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fpytke :)

 

Malik, te Dominatory się tak grzeją...? Przecież to głośne musi być... ^_^

W pasywce moga pracowac ale sie grzeja. Cooler skrecony na 20 procent jest nieslyszalny, ledwo sie kreci ale mimo to chlodzi pamieci.

 

Narobiłeś mi smaka. Już nie mogę się doczekać aż moje wrócą z niklowania :-D Jak dojdzie drugi GTX295 to zmieści Ci się Xonar D2 ?

Na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik, Ten Antec z tyłu to 120mm? Chyba w dzień kratka w obudowie domaga się 140mm. Przydałoby się tam coś takiego wsadzić.

To nie antec tylko enermax magama, rozmiar 120mm i wiekszy tam nie wejdzie. CM jakos dziwinie zrobil dziurki wentylacyjne ze wychodza poza obrys wentyla. Niestety wczoraj byla improwizacja ekspresowa gdyz moje customowe blachy nie zostaly wyciete i nie wiadomo kiedy beda. Dlatego musialem wczoraj wymyslec mocowanice ori chlodzenia na QPI. Wyszlo nawet nawet. Najwazniejsze ze bloki ladnie siedza i super wygladaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj byla improwizacja ekspresowa gdyz moje customowe blachy nie zostaly wyciete i nie wiadomo kiedy beda. Dlatego musialem wczoraj wymyslec mocowanice ori chlodzenia na QPI. Wyszlo nawet nawet.

Będę wdzięczny za foto :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...