Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Wez ty no :D

Ale bedzie jazda z ta plytka, musze zobaczyc gdzie ona bedzie! ;)

 

P.S. dzieki za odpowiedz ;)

to specjalnie ja ukryje przed Toba :lol2:

 

A tak na marginesie... projekt: dubai ( w drodze :P )

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to specjalnie ja ukryje przed Toba :lol2:

 

A tak na marginesie... projekt: dubai ( w drodze :P )

:blink: Tylko nie mow ze to bedzie PC-888 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyta jaki będzie projekt :D przyjadą osobiście oglądać :lol: to co do tej pory widzieliście to pikuś przy tym co zobaczycie :D

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad seba ty wzsystko wiesz??? :)

A pomysl bialej skory calkiem nie glupi... Moze moj nastepny mod bedzie bialy?? :D

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak projekt Dubai będzie kolejny to to znaczy, że 840 idzie na sell :( ech

Projekt DUBAI bedzie kompletnie nowy. Nowa platforma, nowe rozwiazania, nowe materialy, nowa buda etc. Jeszcze nikt tego nie robil ( nie wpadl na to ) ;) Wiecej szczegolow jak projekt bedzie w fazie skladania.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co takiego inowacyjnego... Oprocz ze moze byc na i7 975 Extreme...

Ja juz mam pare pomyslow na moj nowy mod :lol2: :lol2: Bedzie to... nie wiem, nie tutaj bede o tym gadal w koncu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana platformy to nie zadne inowacyjne rozwiazanie w chlodzeniu ciecza. Czytaj ze zrozumieniem, ze zmiana platformy bedzie jedynie dodatkiem do calego projektu. Rozwiazania o ktorych wspomnialem tycza sie jedynie ukladu i pomyslu na projekt.

 

Masz jakies ciekawe pomysly ... pokaz, bo poki co malowanie budy i duzo stuffu nie pokazuje "nic takiego inowacyjnego" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie w sensie inowacja technologiczna. Zmiana platformy to nic, z porownaniem to twoich modow wszystkich. Mozesz jezdzic na sempronie, a bedzie tak samo wygladalo jak z QX9650 jesli jest w tym samym ukladzie. Chodzi mi oto, ze juz tyle tego robiles, ze niezbyt sobie wyobrazam jak mozna cos naprawde ogromnego zrobic! Oczywiscie nie watpie w twoje zdolnosci techniczne, bo w tym jestes mistrzem, ale jesli TY mowisz ze bedzie w ogole inne rozwiazanie i inowacyjne i w ogole, to oczekuje (i inni napewno tez) cos naprawde z kosmosu!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie w sensie inowacja technologiczna. Zmiana platformy to nic, z porownaniem to twoich modow wszystkich. Mozesz jezdzic na sempronie, a bedzie tak samo wygladalo jak z QX9650 jesli jest w tym samym ukladzie. Chodzi mi oto, ze juz tyle tego robiles, ze niezbyt sobie wyobrazam jak mozna cos naprawde ogromnego zrobic! Oczywiscie nie watpie w twoje zdolnosci techniczne, bo w tym jestes mistrzem, ale jesli TY mowisz ze bedzie w ogole inne rozwiazanie i inowacyjne i w ogole, to oczekuje (i inni napewno tez) cos naprawde z kosmosu!! :)

Nie mowilem o "inowacji technologicznej" lecz o inowacji w sensie podejscia do modyfikacji. A to jest duza roznica. Kosmosu nie bedzie, bo nie lubie takiego stylu. Bedzie prostota, estetyka i calkiem nowe materialy.

 

 

Malik tzn ze te wszystkie wc i inne bajery masz sponsorowane? I nie wydajesz na to swojej kasy?

Nie do konca. W naszym kraju nie ma tak dobrze.

 

Koniec dyskusji na temat projektu DUBAI. Temat jest o czyms innym, a poza tym 840 jest przed nim wiec prosze aby teraz rozmowa i pytania koncentrowaly sie na tym projekcie a nie kolejnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik czekamy na dalsze foty bo kurde musze powiedziec ze ze nie moge sie doczekac:)

 

 

ps: a moje oploty na kable wyszly calkiem niezle:) , pochwale sie jak zrobie foty :) ale to i tak nic w porownaniu do Malik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie ja przymocowales ta plytke twoja ;) Calkiem calkiem, tylko chyba ja widac tylko kiedy buda jest otwarta nie?

I o to chodzilo. Tabliczka ma byc widoczna.

 

Kiedy bok budy jest zdjety - wtedy widac caly srodek i sponsorow ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :)

A czy ty polerowales te maskownice czy jak? Jakos mi sie wydaja strasznie blyszczace (wiecej niz na poprzednich zdjeciach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...