Skocz do zawartości
yodacki

Asus Ah3650 I Problem Z Hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


robiłem reinstalacje XP z SP2 na kompie kolegi, wszystko w sumie poszło ok tylko ze w menedżerze urządzeń pojawił się PCI Device.
Komputer posiada kartę graficzną na AGP - ASUS AH3650
Okazało się że jest to ATI RV635 - High Definition Audio Controller.
Po zainstalowaniu driverów z płyty i restarcie systemu, XP instaluje Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio. Niestety w trakcie instalacji tych sterowników dochodzi do samoczynnego restartu komputera.
I tak w kółko, restart, wykrycie nowego urządzenia, instalacja Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio , restart.
W chwili obecnej mam cały czas urządzenie identyfikowane jako PCI Device.
Wie ktoś z Was co za sterowniki mogę podłożyć aby PCI Device zostało poprawnie zainstalowane, bo wyraźnie Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio mu nie podchodzą.
Dodam że catalysty są zainstalowane, ale hotfixy dla agp ponieważ zwykłe wywalają komunikat podczas instalacji, że nie zidentyfikowały sprzętu.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Jacek

Edytowane przez yodacki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie dało. Po pobraniu pliku z realtek'a (hdmi_203.exe) i jego instalacji, otrzymuje komunikat że "nie wykryto sterowników odpowiednich do sterownika".

Po instalacji efekt jest ten sam, wykrywa Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio i następuje restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...