Jump to content

sobih

Stały użytkownik
 • Posts

  1165
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  stamtąd

sobih's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. stawiam pierwsze kroki w SSD, wpadl mi w lapki revo drive 120gb. czy jest jakiś soft do diagnostyki SSD?
 2. Hmm. Wedle Chińczyków aby wyciągnąć jakieś wnioski, trzeba byłoby porównać odczyty CPU temperature / Core temperature / IOH temperature. Drążąc temat różnic w chłodzeniu dostałem natomiast takie info: No, it varies between different pieces of MB and CPU even for the same model of components used. By the way, in order to raise above the QPI Link Data of above 8000MT/s, he will have to ensure the CPU is cooled down to less than 20 degrees. - ktoś spotkał się z podobnym zaleceniem ze strony Intela?
 3. Pytanie do Jacka, czy na jego Gigabajcie problem wydajność/bclk nie występuje? Wstępna analiza problemu wskazuje na czynnik w postaci wysokich tempratur QPI Bus pod obciążeniem - What we found in our past experience is that LGA1366 processors tend to show this kind of symptom under air cooled conduction when the QPI Link Data is close to or above 8000MT/s. Which, in the case provided is exactly what actually happened, considering the BCLK has been set to 200+ with the UCLK of around 4000, and QPI Frequency of around 4000MHz. Na LN2 bądź bliżej zera na procku sprawa wygląda troszkę inaczej: bclk 220 - ac bclk 223 - ac bclk 223 na zimno:
 4. Dlatego napisałem, że prawdopodobnie, więc swoje przykrości możesz przekazać komu innemu... Ale zapewne masz na myśli XA, zapytaj kto mu ją przywiózł ...
 5. Mobo poszło w inne ręce, ja już się nie bawię w jakiekolwiek testy, nie ma to jak laptopik ;). Ten radiator to na NB. Podobnie jak w R2E "top" radiatora jest odkręcany i można będzie zamocować na nim albo to co dostarcza ASUS albo np. jakiś blok wodny.
 6. O zesz w morde ;). To takie sie teraz czasy w PI robi? Zatrzymalem sie ze dwa lata temu z tematem... Gratulacje dla tych, ktorym jeszcze sie chce.
 7. Zwykły AP z funkcją repeatera, nie musi być to router.
 8. W kwestii drukarki, jeśli ta może współpracować z dowolnym printserverem będzie ok, mimo wszystko polecam zakup drukarki z interfejsem sieciowym. Dysk/pendrak podpięty do USB zaoferuje transfery na poziomie 2-2,5mb/s MAX - funkcja chyba tylko dla wybitnie upartych i anielsko cierpliwych. WL-500W ma tę przewagę, że jest zgodny z 802.11N więc to troszkę bardziej rozwojowy zakup. WL-500g Premium sprzętowo jest minimalnie mocniejszy od V2, ale nie ma rozwiniętego tak dobrze softu jak V2. Jeśli planujesz korzystać z jakiegoś alternatywnego to bierz ten, który jest tańszy ;).
 9. jak kontroler pracuje w trybie RAID to nici z obslugi pojedynczych HDD.
 10. zwłaszcza na "takiej" płycie... sprawdzałeś tego proca na czymś normalnym? po czym wnosisz ze powinien poleciec wiecej???
 11. Mam 3x2gb 2000 cl9'tki , biegaja na codzien 6-7-6 1600 przy napięciu ok 1.7v na p6dflx.
 12. Za te pieniądze można poszukać bardziej przyzwoitej F3'ki... Marny deal jak na moj gust. Dokładając pare złotych możesz mieć nowe K50 - podobnie jak F5 nic specjalnego ale nowe i 2l gwarancji.
 13. Wymieniać można ale nie napisałeś na co... Zarzuć zwykłego niezawodnego Goodrama - jak to nie pomoże to płyta na serwis.
 14. szybkie 2x2gb to nie jest zadanie dla 965. wybierz cos na x38/x48.
×
×
 • Create New...