Skocz do zawartości
michalksm

Jak Zainstalowac Xp Na Laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zainstalowaniem Windowsa XP na laptopie Samsung r560. Dowiedzialem sie ze trzeba dograc do plyty sterowniki specjalnie do tego laptopa... ale i tu jest ten problem bo nie mam zielonego pojecia skad te stert pobrac . Chyba ze nie mam racji i w jakis inny sposob trzeba to zrobic. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z zainstalowaniem Windowsa XP na laptopie Samsung r560. Dowiedzialem sie ze trzeba dograc do plyty sterowniki specjalnie do tego laptopa... ale i tu jest ten problem bo nie mam zielonego pojecia skad te stert pobrac . Chyba ze nie mam racji i w jakis inny sposob trzeba to zrobic. Prosze o pomoc.

Pierwsze problemy możesz mieć z dyskiem wystarczy pobrać sterowniki do chipsetu ze strony intela i zintegrować je z pomocą nLite z instalką Windowsa XP

Następne sterowniki musisz sobie sam skombinować czyli grafika, sieć eth i wifi, k.muzyczna

 

EDIT

 

Tutaj masz sterowniki do XP

http://www.samsung.com/pl/support/download..._ia_cd=05010400

Edytowane przez blacklio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest rozwiązanie bo czasem zmiana obrazu powoduje to, że klucz nie działa

proponuję przestawienie jednej opcji w biose, ta opcja przełącza obsługę dysku na ide, po tym zabiegu instalator bez problemu wykrywa dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest rozwiązanie bo czasem zmiana obrazu powoduje to, że klucz nie działa

proponuję przestawienie jednej opcji w biose, ta opcja przełącza obsługę dysku na ide, po tym zabiegu instalator bez problemu wykrywa dysk

Klucz nie działa??? Wykrywa dysk, to prawda ale już go na SATA ciężko przełączyć i pozbywamy się kilku zwiazanych z tym "udogodnień"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie; nie chce zaczynać nowego tematu a ze gadacie o Samsungu R560 chciałem się zapytać czy nie macie problemu z "upadającą" klawiaturą. Ponieważ mam sytuacje gdzie klawiatura lekko się ugina po wciśnięciu przycisku z lewej strony nie miałem czegoś takiego w poprzednich modelach ale wiem ze niekiedy jest to po prostu normalne. Będę wdzięczny za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...