Skocz do zawartości
Sorcim

Problem Z Monitorem Samsunga T220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

W czwartek 6 listopada nabyłem nowy monitor Samsunga T220. Po podłączeniu go do komputera z początku wszystko działało dobrze. Po 5 minutach pracy monitor zaczął się dziwnie zachowywać. Piksele w niektórych miejscach (zależnych od tła) były dziwnie wyświetlane. Zresetowałem komputer, nawet podczas odpalania systemu było widać te dziwne piksele. Po pewnym czasie obraz zaczął migać, pojawiły się takie duże migające czarne pasy w dolnej części ekranu. W następnej kolejności obraz zaczął płynnie zmieniać się w coraz jaśniejszy, a następnie w czarny. I na tym koniec, nie dało się nic robić, chociaż słychać było że wszystko działa w windowsie. Podłączyłem monitor przy pomocy wszystkich kabli co były w zestawie, sprawdziłem kabel od zasilania (wziąłem od innego kompa), zmieniłem listwę zasilającą, próbowałem też bezpośrednio do gniazdka podłączać. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej, sterowniki do monitora. W końcu podłączyłem monitor do drugiego komputera. Przez chwilę (10 min) działał dobrze, a później znowu to samo.

 

Następnego dnia sprawdziłem jeszcze raz monitor, przed odniesieniem go do sklepu. Działał dobrze przez godzinę. W sklepie też go testowali, od 15 do 18 i w sobotę od 10 do 13. Wszystko tam działało dobrze. Zabrałem więc monitor do domu. Całą sobotę od 13:30 do 21:30 wszystko było ok. Dziś rano odpaliłem kompa i działał poprawnie przez godzinę. Wychodzę na chwilę z pokoju i wracam, a tu czarny obraz.

 

Czy ktoś spotkał się z czymś takim może?

 

Link to opisu monitora:

Link do opisu monitora

 

Testowane na: NVIDIA GeForce 8800 GT oraz 6800GT pod Win XP

 

Nagrałem też filmik i zrobiłem zdjęcia z pracy podczas felernej pracy monitora (słaba jakość od razu mówię):

Link do filmików i zdjęć

 

Jakieś rady :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rady takie kup LG lub Benq następnym razem.

Powiedział co wiedział :|

 

@Sorcim

Udaj się ponownie do tego sklepu, pokaż im te filmy i zdjęcia, powiedz żeby tym razem dokładnie sprawdzili monitor i po prost nie daj się zbyć byle czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...