Skocz do zawartości
mmv133

Dziwny Start Laptopa.raz Sie Włącza ,5 Razy Nie Może Wystartować

Rekomendowane odpowiedzi

laptop hp dv9000 ze stanów.po roku pracy jest taki efekt że nie może wystartować.Diody się zapalają,Dysk szumi,a matryca czarna.następnie lapek się resetuje i włącza znowu.Tak losowo kilka razy,aż mu się uda i wszystko działa.Czasami (rzadko)wystartuje za pierwszym razem.Pamięci są ok-testowałem.złącze matrycy sprawdzałem. niby wtyk siedzi ok. Gniazda podświetlenia nie sprawdzałem bo nie rozbierałem go więcej (jest pod klawiaturą).co go może boleć?

Edytowane przez mmv133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laptop hp dv9000 ze stanów.po roku pracy jest taki efekt że nie może wystartować.Diody się zapalają,Dysk szumi,a matryca czarna.następnie lapek się resetuje i włącza znowu.Tak losowo kilka razy,aż mu się uda i wszystko działa.Czasami (rzadko)wystartuje za pierwszym razem.Pamięci są ok-testowałem.złącze matrycy sprawdzałem. niby wtyk siedzi ok. Gniazda podświetlenia nie sprawdzałem bo nie rozbierałem go więcej (jest pod klawiaturą).co go może boleć?

Odpal jakis Boot CD i zobacz czy sie zaladuje za kazdym razem (np Bart PE , Linuxa).

Moze to byc problem hardware'owy (dysk, itp) lub sofware'owy ( winda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz procesor i jaką kartę graficzną ?

 

Na 95% to chipset, a restartuje się bo czasami kontaktuje a czasami nie. Pozostaje wizyta w dobrym serwisie notebooków.

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez monotechnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...