Skocz do zawartości
-=Qroń=-

Urządzenie Wielofunkcyjne Dx4450

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iż moja leciwa C66 wyzionęła ducha (nie przyjmuje kartek zaczynając mrugać do mnie czerwonymi oczętami) a walające się po kątach CX3650 z racji amputowania głowicy czasem tylko służy jako skaner pomyślałem, że warto by kupić coś... tylko no właśnie .... co??

 

Może DX4450 (po długich poszukiwaniach odnalazłem w końcu upragnione tusze nie zasmarkujące głowicy do napełniania baków), a jakowoż że sklep pod oknem mym oferuje takową za 129 Hektogrosza z 24miesięcznę gwarą (niby, bo wsadzenie jej zamienników uwali całą gwarę) bez oryginalnych tuszy.

Dodatkowo musiałbym doliczyć 100 połyskliwych złotóweczek na stosowne baki do napełniania, co może zamortyzowałoby się trochę wraz ze sprzedażą posiadanych przeze mnie baków do C66 :lol2:

 

Warto czy nie warto?

Czy rozsądniej wiernym Epsonowi pozostać,

czy w kibel spuścić tą niegodną postać?

Inny model?? Inna stajnia?? Pomóżcie najdrożsi ziomkowie swemu biednemu krajanowi z amputowanym dwiema drukarkami. :unsure:

Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omijaj tego Epsona!! Ma jedną wielką wadę. Zrypana obsługa zamienników tuszy. Często po prostu wywala błąd tuszu i nic z tym już nic nie zrobisz. Oryginały okey, zamienniki tylko niektóre wykryje. Czasem ten sam tusz z innej partii zadziała, a drugi już nie.

 

P.S. Pierwsze słyszę żeby stosowanie zamienników było sprzeczne z gwarancją.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...