Skocz do zawartości
bigarek

Katody

Rekomendowane odpowiedzi

tak ciezko sprawdzic?

"98.2% Pozytywnych komentarzy" a ma ich 'tylko' 12045 wiec...

a moge sie zalozyc ze polowa z negatywow/neutrali to sa komentarze od allegrowiczow ktorzy nie moga pogodzic sie z tym ze czekali 1 dzien dluzej niz mysleli albo odpodobalo im sie to co kupili chwile wczesniej

 

ja nic niepokajacego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep polecam... Przeczytaj regulamin, zastosuj sie do niego, bedzie dokładnie jak napisali.. Tak miałem juz ze 3 razy kupowałem, dzis wygrałem za smieszne pieniądze pare rzeczy u nich. Przesyłki bez problemu łaczą. płacisz raz najwyższa cene przesyłki (z wylicytowanych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od madtech kupowałem kilka razy. Generalnie jest OK, ale mieli też jedną wpadkę.

 

Kiedyś kupiłem od nich m.in katody z podobnej aukcji i jeszcze kilka innych drobiazgów z licytacji za pół darmo.

Sprzęt był OK, ale na przesyłkę czekałem prawie 2 tygodnie, pomimo kilku telefonów i e-maili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katody zakupiłem za całe 5 zł za sztukę i to był dobry ruch. Ładnie świecą mocnym niebieskim światłem. Jak dla mnie madtech zasłużył za pochwałę a i przesyłka rewelacyjnie szybka wszystko poszło w 6 dni łącznie z przelewem przez pocztę polską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...