Skocz do zawartości
Kuroslaw

Wybór Karty Graficznej I Monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiadomo zbliżają się Święta i czas na jakieś zakupy :razz: . Wiem nie najlepszy okres ale akurat teraz mnie wzięło :unsure: . Proszę was o pomoc w wyborze. Tak więc chciałbym zakupić do max początku stycznia nową kartę graficzną za maxx 960zł i monitor do 1000zł. Szczegóły niżej.

 

1. Monitor

Narazie mam Samsung SyncMaster 920N. Myśle, że 24" lub 22" w panoramie <_< . Co do rozdziałki to raczej Full HD, [1920x1080 czy 1920x1200? (naczytałem się, że w tej rozdzielczości gry wyglądają zupełnie inaczej i gra się o wiele lepiej a moja nowa karta nie powinna mnie ograniczać ) chociaż przy 22" będzie to raczej mniejsza rozdziałka typowa dla tej wielkości (1680x1050). Co myślcie o BenQ G2400W. Co innego możecie polecić 24"?? Z 22" zastanawiam się nad: Samsung T220, HP w2207(H) lub innym "błyszczącym" HP. Zakupu chciałbym dokonać w swojej miejscowości: Wrocław, liczę na jakąś promocję MM -22%, bo przynajmniej mam pewności że nie będzie bad pixeli.

 

2.Karta graficzna

Wiadomo żeby pociągnęła wszystko na full na nowym monitorze :rolleyes: . Do wyboru:

- 4870 512MB - 850zł

- EVGA GTX 260 896MB - 915zł

- 4870 1GB - ciężko się zmieścić z ceną chyba

A może coś innego?

 

Z góry dzięki za pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...