Skocz do zawartości
endriuu

Samsung R560

Rekomendowane odpowiedzi

Też go mam i niepolecilbym go tak wszystkim. Jak juz chcesz cos napisac to jakos go zrecenzuj, a nie polecam i juz. A jezeli ktos za 3,5k chce lapka do obrobki muzyki, filmow itp to tez mu 560 polecisz ? Ma slaba matryce i wielki minus-naglosnienie. Daj plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasnosci i kontrast matrycy zdecydowanie dobre. oczywiscie to moje subiektywne odczycia. porownuje do nowego sony vaio siostry. Kat widzenia na tyle dobry, ze w 3 osoby film mozna ogladac bez problemu. reszta bedzie musiala sie wyginac.

co do glosnikow - z calym szacunkiem ale jesli ktos kupuje laptopa do sluchania lub obrabiania muzyki musi byc niespelna rozumu. nawet lapki z quasijakosciowymi glosnikami typu Rockford Fosgate czy Bose to tak naprawde pierdziawki. do sluchania muzyki uzywa sie innego sprzetu.

minus to lustrzana matryca. nie lubie tego typu. ale teraz nawet lapki za 1500 maja taka. innych sie nie dostanie.

 

wyglad sprawia wrazenie solidnego i takiz jest. nic sie nie zgina nie trzeszczy. minus to obudowa bluszczaca typu piano. widac od razu paluchy. dla mnie wszystko co czarne (lacznie z mustangiem fastback`iem z `67) moglo by byc matowe. dla innych - lakier ten moze byc zaleta.

twardziela nie slychac. ani przy pracy biurowej, ani przy graniu, ani przy ogladaniu filmow. wentyl delikatnie szumi przy intensywnej pracy ale nie ciazy to na narzadzie sluchu.

 

Pamiec DDR3 1066. zadne lapki w tej cenie (nawet w okolicach 4000) nie maja DDR3. zdecydowany plus.

Procesor P8400 czyli platforma Intel® Centrino® 2 v Pro.

CPU: 9600GT. testow jeszcze nie robilem ale Crysis na high bez problemu na 1280x800.

zalezalo mi na wifi N i jest. zalezalo mi na bluetooth i kamerze 1.3 i jest.

Ma wszystko co niezbedne w cenie 3500. wiecej mi nie trzeba...

Edytowane przez endriuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

endriuu - a nie trzeba bylo tak odrazu?

Mialem ci ublizyc za twojego pierwszego posta, ale odpuscilem.

 

Prolog i endriuu mozecie wrzucic wyniki z superpi probka 8mb.

 

Chetnie zobaczylbym wyniki 3dmarkow przed i po OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo za cos takiego od razu bylaby cieta riposta. :lol:

Daj wyniki, bo od jakiegos czasu wlasnie przymierzam sie do tego Samsunga. Zbieram fundusze i moze w przyszlym roku (jak nic nie wypadkie) w koncu sobie go sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYNIKI Samsung R560

 

3D Mark Vantage:

CPU Score: 4567

Graphic Score: 2198

 

PCMark Vantage:

Score: 3532

 

3D Mark 06:

Score: 5774

 

Super PI:

Test 1M czas 0 min 20 sek

Test 4M czas 1 min 44 sek

Test 8M czas 4 min 02 sek

Edytowane przez endriuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje uwagi

przede wszystkim beznadziejna matryca

marne katy, jak na nia nie patrzec jednolity kolor w cale taki nie jest , zwłaszcza z prawej strony caly czas kolory sa wyblakle

a czarne tlo (np podczas uruchomiania komputera) wyglada jak jakas krzywa i wypukla rura (krzywosc zalezy od kata patrzenia... na wprost jest kształt górki...)

2. klawiatura sie ugina z lewej strony , w okolicach sxdcfv

3. brak portu usb z prawej strony

innych uwag nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...