Skocz do zawartości
binio21

Obraz Z Kompa Na Tv Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam telewizor LCD Toshiba 32AV500PG i gdy podłącze kompa do niego przez s-video, to obraz na telewizorze jest baaardzo brzydki. Na starym CRT było fajnie, można było filmy oglądać w normalnej jakości, a na LCD się po prostu nie da. W czym tkwi problem? Czy może po prostu na wszystkich telewizorach LCD obraz przez s-video tak brzydko wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

 

Posiadam TV Samsunga LE40A551P2R, z tyłu jest gniazdo PC które wygląda jak D-Sub od karty graficznej kompa. Czy to jest to sam gniazdo i można bezpośrednio przez kabelek D-Sub <-> D-Sub podłączyć ten TV do Kompa? W instrukcji nie jest to sprecyzowane poza informacją że jest to gniazdo do PC ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając tego samsunga poleciłbym kupno kabla dvi-hdmi lub hdmi-hdmi (w zaleznosci co tam masz w grafice). D-sub moze okazać się zawodny w full-hd, szczegolnie przy słabej jakosci kabla oraz dluzszej jego dlugosci - w hdmi nie ma tego problemu, a dodatkowo jest tani :)

Należy tylko pamiętać o tym (jest napisane to w instrukcji, która nie jest taka zła :P), żeby podłączyć to do wejścia HDMI-2 i w menu koniecznie zmienić nazwe wejścia na "PC" :)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam LCD Samsunga tyle, że 26''. Na początku podłączyłem kablem D-Sub i obraz był bardzo dobry ale jak kupiłem kabel DVI-HDMI to obraz jest idealny (oczywiście do wejścia hdmi 2) więc polecam 2 sposób ale do czasu kupna kabla można bez problemu użyć D-Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...