Jump to content

gMolimo

Stały użytkownik
 • Posts

  561
 • Joined

 • Last visited

About gMolimo

 • Birthday 10/04/1989

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

gMolimo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-12

Reputation

 1. gMolimo

  BioShock: Infinite

  Mnie Bioshock wciągnął niesamowicie ale tak samo Tomb Raider, dla mnie oba tytuły to najlepsze gry jakie grałem w ostatnich latach.
 2. Czy ktoś miał problem z kursorem myszki w grach i pulpicie, tzn zacinający się kursor? Odkąd przeinstalowałem Windows problem się pojawił, wcześniej tego nie było. Przeważnie przy OC 7850 chociaż kilka razy bez tego przypadłość wystąpiła. Czasami wszystko normalnie chodzi przez kilka h później wszystko świruje. Restart pc nie zawsze pomaga. Zmiana napięcia nic nie pomaga, zmiana sterowników też nic, porty USB dla myszki też nic. CPU nie kręcony, Zasilacz OCZ 500W.
 3. Jeśli dysk padnie szybko więcej nie pokieruje się wyborem sprzętu przez recenzje na purepc. ;)
 4. Od dzisiejszego sprzętu niczego nie można wymagać, na szczęście instalacja systemu + programy to 30min więc tragedii nie ma.
 5. Dysk ma tydzień, poprzednio to samo miałem kilka lat temu, system przeinstalowałem i działał kolejne lata.
 6. gMolimo

  BioShock: Infinite

  Łączy, wszystko pobiera i nic nie ma, nadal nie mogę wczytać gry, jedynie od nowa.
 7. gMolimo

  BioShock: Infinite

  Czy ktoś mógłby umieścić save z momentu gdy jesteśmy z dziewczyną na plaży (zaraz po odnalezieniu jej). System padł i wszystko straciłem.
 8. Zachwalałem Windows8... dzisiaj przy uruchamianiu komputera wyskoczył mi komunikat, że nie ma żadnego systemu zainstalowanego, wszelkie próby postawienia do sprawności nie pomogły, dopiero format i instalacja od nowa...
 9. gMolimo

  BioShock: Infinite

  Dla mnie Crysis3 na veteranie starczył na 12h więc Bioshock pewnie dużo więcej czasu zapewni mi rozrywkę szczególnie, że fabuła jest dużo ciekawsza i bardziej rozbudowana.
 10. gMolimo

  BioShock: Infinite

  Gra "miodna", lubię FPS takie jak Crysis czy Battlefield, ale Bioshock jest przykładem dla innych gier z tego rodzaju. Nie żałuje ani grosza za tak dobry tytuł. Lanc ja też mam dropy i to jest jedyne co można zaliczyć na minus, może pojawi się patch do tej przypadłości.
 11. gMolimo

  Battlefield 4

  No jeśli 15min gameplayu BF4 uważam, za dużo lepszy niż 15min gameplayu BF3 to tak, dla mnie jest rewelacją.
 12. gMolimo

  Battlefield 4

  I mamy pierwszy gameplay: Jak dla mnie rewelacja!
 13. gMolimo

  BioShock: Infinite

  I rewelacyjną optymalizację.
 14. Win8 x64, od daty premiery. Na laptopie zero problemów, na stacjonarnym zero, wszystko chodzi pięknie. W sumie od bety Win7 musiałem tylko raz przeinstalować system, wielkie gratulacje dla Microsoft za tak udane systemy.
 15. Ja zamówiłem tydzień temu sprzęt, w pon, zamówienie, wtorek opłata i w środę kurier był, zero problemów. Też chciałem w Komputronik ale tam 200zł drożej sprzęt kosztował i wszystkiego od ręki nie mieli.
×
×
 • Create New...