Skocz do zawartości
cih

M2n32 Ws Professional + Amd Athlon 64 X2 6000+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam płytę główną M2N32 WS Professional wczoraj kupiłem do niej procesor AMD Athlon 64 X2 6000+ włożyłem odpalam kompa płyta nie rozpoznała procesora więc włożyłem stary procesor ściągnąłem najnowszy bios ze strony asusa 2001 zrobiłem update i odpalam bios rozpoznaje procesor bez problemu ale jak zaczyna startować Windows komputer się albo zawiesza albo wyłącza najdalej udało mi się dojść do okna logowania Windowsa ps. co jest powodem ustawienia w biosie mam na default nic nie zmieniałem czy trzeba przeinstalować Windowsa i będzie git czy problem tkwi gdzie indziej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to wersja tego Athlona ? 125W, czy 89W ? Jaki masz zasilacz, może nie daje rady z nim.

 

Po zmianie CPU nie musiałem re-instalować systemu, bo wsio działało. Tylko wydajność była dziwnie niska, więc jednak zrobiłem re-install systemu- było od razu lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologia 0.065 czyli 89W zasilacz Chieftec 400W powinien pociągnąć moim zdaniem ? Karta graficzna 8800GT jeden dysk jeden napęd dwie kości pamięci po 1GB więc zestaw nie jest zbyt rozbudowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Na moje oko uszkodzona płyta główna. -> odsyłaj na gwarę.

 

W wcześniej miałem na tej płycie AMD Athlon 64 X2 4200+ 1MB 2,2GHz i śmigał bez problemu aż miło więc to chyba nie wina płyty ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reinstal systemu najlepiej. Ja po przesiadce z sempa 3k+ na athlona z podpisu też od razu robiłem formata bo mimo iż system widział procesor normalnie i niby korzystał z 2 rdzeni to wydajność była na poziomie semprona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób reinstal systemu najlepiej. Ja po przesiadce z sempa 3k+ na athlona z podpisu też od razu robiłem formata bo mimo iż system widział procesor normalnie i niby korzystał z 2 rdzeni to wydajność była na poziomie semprona.

Miałem ponad 10 różnych procesorów na jednej płycie AM2 i nigdy nie musiałem robić reinstalki systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...