Skocz do zawartości
saper009

Zestaw Pod Gry I O/c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam kupic cos w ten deseń. oczywiście będzie to komputer przeznaczony do gier a także nastawiony na O/C. Ramy podatne na O/C czy lepiej brać coś z OCZ? Czy wszystko do siebie pasuje? Zasilacz 500W czy moze 450W uciągnie? aha i jeszcze pytanie odnośnie visty. 64 bit czy 32 będzie lepsze ? a moze XP Sp3? z gory dziekuje za wszystkie opinie oraz pomoc:)

 

 

 

 

Monitor: LG 19" LCD W1934S-BN 390,00

Płyta: MSI P45 Neo3-FR 374,00

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz BOX 622,00

Chł.Proc.: Pentagram Freezone HP-120 AlCu KARAKORUM 82,00

Pamięć: A-Data DDR2 2x2048MB Extreme Edition VITESTA 800+MHz CL4 BOX 158,00

Dysk: Samsung SpinPoint F1 HD642JJ (640GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ) 224,00

Napęd: ASUS DRW-2014S1 czarny OEM 101,00

Karta Graf.: Palit XpertVision Radeon HD 4850 Sonic 512MB DDR3 PCI-E BOX 541,00

Chł.Graf.: ArcticCooling Accelero S1 69,00

Obudowa: Cooler Master Centurion 532 czarna 194,00

Zasilacz: Pentagram Silent Force CAV-500-A12S 500W 202,00

Razaem: 2947,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, płyta główna zdała by się jakaś lepsza, np: Gigabyte... w ogóle te MSI jakieś wybredne na pamięci są, o ile z 2 modułami wszystko jest ok, to już z 4 niekoniecznie, choć w sumie masz 4GB to i tak w 8 nie pójdziesz.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, płyta główna zdała by się jakaś lepsza, np: Gigabyte... w ogóle te MSI jakieś wybredne na pamięci są

Też zastanawiam sie nad tą płytą i nie uważam że jest "uboga" i niby gorsza marka od Gigabyte , a z pamięciami to Gigabyte też ma spore problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zasilacza chodzilo mi bardziej czy 500w czy starczy 450w do tego zestawu? slyszalem generalnie dobre opinie o tych pebtagramach wiec go wybralem ale mam opcje wymienic go na cos z bequiet lub corsaira;)

 

o plycie glownej natomiast slyszalem ze jest bardzo dobra i podatna na O/C;) z poczatku mialem brac Asus P5Q Pro ale poradzono mi ze tamta jest tansza a nie ma duzej roznicy miedzy nimi:) wlasnie jaka jest roznica miedzy FR a FIR?

 

a o gigabyte slyszalem zeby lepiej nie brac i lepsze te MSI sa;) pamieci wiecej jak 4gb nie bd bral;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie nad dwoma dyskami o mniejszej pojemnosci i utworzeniu z nich macierzy raid 0.

Prawie 90 % szybszy transfer. Wiem bo mam.

Dla czego pamieci 800 mhz skoro masz procesor obslogujacy w nominale pamieci 1066 mhz...to jest marnotrastwo. Az zal tego 8400.

Mobo odwaze sie polecic od dfi:

 

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=10291

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...