Skocz do zawartości
dumpmuzgu

Zakup Grilla Elektrycznego.

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, ze to nie to samo co rasowy grill opalany weglem drzewnym. ale jak sie nie ma to sie bla bla bla :D wdepnalem w sytuacje, ktora zmierza w kierunku zakupu grilla elektrycznego. poniekad jest ona spowodowana oferta Lidla w ktorej jest oferowany taki produkt. od 29 grudnia dla zainteresowanych :) teraz sedno sprawy. warto kupic cos takiego z lidla w cenie ~ 130 zeta? czy moze dolozyc do czegos lepszego. jednak bez przesady nie bede na tym krecil kebabow, wiec wynalazlek za 600 nie jest mi potrzebny. ma w ogole ktos z was cos takiego na chacie? Jakies, rady, opinie, propozycje.

 

btw. myslalem, ze bedzie wiecej tematow o grillach, grillowaniu. a tu mi szukajka wywala grile do wentyli :D a zarcie z tego jest takie dobre. mmm ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze porzyznac, ze jak na dzial kulinaria i tylu pichcacych facetow to kiepsko moj temat sie rozwija :)

nie wiem czy ten z lidla to nie jakies badziwie, moze lepiej dolozyc pare zl do lepszego. chcialem zeby mi ktos doradzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu coś takiego firmy Tefal wersja bez regulacji mocy. Urządzenie dość fajne jednak dość rzadko używane ;) ile można jeść kiełbasę z grilla. Smak kiełbasy imo lepszy niż na brykiecie no ofc niż na tym badziewiu zwanym węglem drzewnym. Kiełbasa usmażona ma swój kolor a nie tego co było pod nią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...