Skocz do zawartości
=TDI=

ku**a co jest z tym 3dmarkiem i moim sprzetem ?

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprzet taki jak w podpisie. Wynik w 3Dmarku 2001 w tescie default czyli 1024/32bit i wynik 1750 3dmark's. LOL to chyba zajebiscie malo :?

A jest to dziwne bo mam zainstalowane stery do plyty iaa, det. najszybsze u mnie 23.11 czysty rejestr. Gry chodza dobrze ale cos z tym 3dmarkiem jest nie tak. Moze cos w biosie zle ustawione, albo cos z plyta nie tak, nie wiem moim zdaniem powino byc ok. 2500 3dmark'ow. Moze wiecie cos na ten temat. HELP !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda, niski wynik to nie wina karty tylko procka:

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=1798031 - tu masz na durone 850 (ty masz celka @855)

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=3094160 - antek

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=4865477 - p4

 

jak chcesz wiecej "pobaw się" wyszukiwarka futuremarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za slaby proc, na gf2ti można ze 4k i więcej zrobić na dobrym procu. Zresztą mark nie ważny liczą się gry :twisted: .

dokladnie na procu ktorym masz ten gieforce nie moze rozwinac skrzydel :D ja na TB1000mhz i gf2mx400 mialem 3k :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej patrzcie jaka roznica gosc ma taki sam proc 850 tylko, ze Durona i taka roznica, no poza tym 512 ramu, ale to juz na boku. Ale te celki sa ciach!owe (sora). Hmm nie wiem czy ooplaca sie zmieniac na jakies mobo ECS tanie i jakiegos durona 1.1, ktory by na 1.25 Ghz chodzil ? W sumie bym 450zeta mogl wylozyc tylko jeszcze jeden problem zasilanie mam 200 W ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak malo jak na gf2 ti szczerze mowiac, jak popatrzylem na testy

Nie tak malo ? 8O

kolego, ja na GF2Ti i to Prolinka wykrecilem tylko 5503 sMarki.

Wszystko zalezy od proca.

Poszukajcie sobie topicow o podkrecaniu GF2 na forum.

Jeden jest moj :)http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=11627

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec sprzet taki jak w podpisie. Wynik w 3Dmarku 2001 w tescie default czyli 1024/32bit i wynik 1750 3dmark's. LOL to chyba zajebiscie malo  :?  

A jest to dziwne bo mam zainstalowane stery do plyty iaa, det. najszybsze u mnie 23.11 czysty rejestr. Gry chodza dobrze ale cos z tym 3dmarkiem jest nie tak. Moze cos w biosie zle ustawione, albo cos z plyta nie tak, nie wiem moim zdaniem powino byc ok. 2500 3dmark'ow. Moze wiecie cos na ten temat. HELP !!

przy tej konfiguracji powinieneś mieć przynajmniej dwa razy więcej 3dmarków, wiem bo miałem podobnego celka i prawie idealnia taką samą grafike, wynik : ok 3500 3dmarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee no niee, sami widzicie gosc mial 3500 a ja 2x mniej, widocznje cos jest nie tak a jakiego dokaldnie miales celka i ile ram ? Moze mam jakies z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e mobo ?? chyba walne cos z nizszej pulki ale przynajmniej wynik będzie taki jak powinnien ( ECS+duron1.1 + o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee no niee, sami widzicie gosc mial 3500 a ja 2x mniej, widocznje cos jest nie tak a jakiego dokaldnie miales celka i ile ram ? Moze mam jakies z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e mobo ?? chyba walne cos z nizszej pulki ale przynajmniej wynik będzie taki jak powinnien ( ECS+duron1.1 + o/c

kup epoxa na kt266a i spox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak malo jak na gf2 ti szczerze mowiac, jak popatrzylem na testy

Nie tak malo ? 8O

kolego, ja na GF2Ti i to Prolinka wykrecilem tylko 5503 sMarki.

Wszystko zalezy od proca.

Poszukajcie sobie topicow o podkrecaniu GF2 na forum.

Jeden jest moj :)http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=11627

patrzylem na proca, i z tej konfuguracji uznalem ze to normalny wynik:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak malo jak na gf2 ti szczerze mowiac, jak popatrzylem na testy

Nie tak malo ? 8O

kolego, ja na GF2Ti i to Prolinka wykrecilem tylko 5503 sMarki.

Wszystko zalezy od proca.

Poszukajcie sobie topicow o podkrecaniu GF2 na forum.

Jeden jest moj :)http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=11627

patrzylem na proca, i z tej konfuguracji uznalem ze to normalny wynik:>

to nie tak malo jak na gf2 ti szczerze mowiac

Nie zebym sie czepial, ale jak to jest "patrzenie na proca, to ja jestem sw. Mikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde klucicie sie, a ja mam taki wynik :? No cos widocznie jest z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e no nie sam reed pisal, ze bardzo malo !!!. Hmm.. det. 23.11 najszybsze wiec sa instal, stery do plyty iaa, tez sa. System nie zasmiecony. Moze cos z AGP na plycie bo wynik jak z AGP 2x, a moje mobo ma AGP 4x. Nie wiem no nie widze juz nic innego. Sterow z seri 4x.xx to wogole nie ma sensu instalowac. <span style="color:red;">[ciach!]</span>ka, a pamieci mi chodza na 3-3-3 i jak zmienie choc jedno na 2 to odrazu zwis przy starcie windy, mnoznik 100x8,5 :( :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detki to sprobuj 30.82

u mnie najlepiej/najwydajniej sie sprawdzaly

nie no na GF2 faktycznie lepiej dzialaly starsze driverki ale bez przesady zeby te nowe zanizaly wynik az do takiego stopnia 8O no ale sprawdzic nie zaszkodzi jednak jak widac nie poskutkowalo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detki to sprobuj 30.82

u mnie najlepiej/najwydajniej sie sprawdzaly

nie no na GF2 faktycznie lepiej dzialaly starsze driverki ale bez przesady zeby te nowe zanizaly wynik az do takiego stopnia 8O no ale sprawdzic nie zaszkodzi jednak jak widac nie poskutkowalo :evil:

Moze to i przesada, ale nie przeze mnie , sprawdzalem detki az do 41.09 , no i niestety, wydajnosc byla najwyzsza w 30.82.

 

Nie zmienia to faktu ze olalem 3DsMarka i jade wlasnie na 41.09

Wszelkie marki suxx :? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a co by dokupic do kompa bo mam 300zeta i mialem cd-rw kupywac, ale jeszcze nie wiem moze ram ? Bo jak bym tego gf sprzedal i kupil jakiegos Radeona 8500 to by chyba nic nie dalo do takjego starego proca ?? Co kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no napewno wymiana grafy na dzien dzisiejszy ci nic nie pomoze. Co do tego co kupic to chyba bym wzial ta cd-rw jesli nie masz bo to chyba najlepiej wykorzystasz bo jesli chcialbys cos innego wymieniac zeby miec bdb sprzet to tak naprawde musialbys wymienic 1/2 tego co masz :evil: :)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa tam kupuje CD-RW i tak ten sprzet wystarczy mi do tactical opsa online. Po wakacjach jak sie z 1000zeta uzbiera to sie wymieni mobo, proca, ram, obudowe z zasilaniem, ale i tak powalcze o te 2500 pkt. nie wiem cos w ustawieniach musi byc nie tak, bo stery sa wporzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak malo jak na gf2 ti szczerze mowiac, jak popatrzylem na testy

Nie tak malo ? 8O

kolego, ja na GF2Ti i to Prolinka wykrecilem tylko 5503 sMarki.

Wszystko zalezy od proca.

Poszukajcie sobie topicow o podkrecaniu GF2 na forum.

Jeden jest moj :)http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=11627

patrzylem na proca, i z tej konfuguracji uznalem ze to normalny wynik:>

to nie tak malo jak na gf2 ti szczerze mowiac

Nie zebym sie czepial, ale jak to jest "patrzenie na proca, to ja jestem sw. Mikolaj

zatem ho! ho! ho! reed:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem... szczerze mowiac to go nie rozwiazesz tak poprostu... Windows XP ma cos spier.. wkoncu zainstalowalem sobie Win98SE na drugiej partycji i tam wynik mialem nareszcie normalny...jakies 3000 markow wiecej, czyli tyle ile trzeba. Teraz uzywam 98 do grania a XP do wszystkiego innego. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...