Skocz do zawartości
NevA

Black & White 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niechodzi mi o dzwiek ani nic wtym stylu. tylko ze trzeba zmienic odpowidni wpis w pliku graphics.config aby bylo widac futro i trawe taka normalna a nie tylko zielone tlo i tyle. A jak to wlacze to tnie i sie karta mi przegrzewa. a bez trawy i wlosów to dziala.

OKI sprawa ze spolszczeniem zamknieta mam juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę od dziś o dołączam się do powyższego choc dość starego pytania. Czy patch coś zmienia? Jak dla mnie farcry ma lepszą grafikę, a chodzi DUŻO lepiej. Przed wymianą z GF4TI4200 na Radeona 9700 gra chodziła kiepsko, ale teraz po wymianie grafiki i dołożeniu 512 ramu jest właściwie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam grę od dziś o dołączam się do powyższego choc dość starego pytania. Czy patch coś zmienia? Jak dla mnie farcry ma lepszą grafikę, a chodzi DUŻO lepiej. Przed wymianą z GF4TI4200 na Radeona 9700 gra chodziła kiepsko, ale teraz po wymianie grafiki i dołożeniu 512 ramu jest właściwie tak samo.

W tej grze na moim sprzecie jest plynnosc dopiero w 1024 wiec tak juz jest.Co prawde patche naprawiaja sporo bledow i poprawiaja plynnosc,ale nie az tak.Poprostu zostaw detale przyznane przez komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę od dziś o dołączam się do powyższego choc dość starego pytania. Czy patch coś zmienia? Jak dla mnie farcry ma lepszą grafikę, a chodzi DUŻO lepiej. Przed wymianą z GF4TI4200 na Radeona 9700 gra chodziła kiepsko, ale teraz po wymianie grafiki i dołożeniu 512 ramu jest właściwie tak samo.

 

To glupota porownywac FarCry'a do BW2. To zupelnie inne gry i grafika jest w nich inaczej przedstawiona. W BW2 masz kupe trawy wiec gpu jest mocno obciazone. Do tego zobacz z jaka szczegolowoscia jest zrobiona cala, duza wyspa. Wg mnie wymagania sa uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie dziwie sie ze ta gra nie jest za bardzo popularna. Jestem fanem B&W i milo mi sie gralo w poprzednia czesc. Interfejs byl latwy, doslownie smigalem po wyspie. Tutaj go zmieniono - po co? Zeby sie obracac do okola (co jest najwazniejsze) to trza wciskasz kulke od myszki, do tego obracanie trwa strasznie dlugo. To wszystko jest niw gyodne i zamula gre. Chwile pogralem i powiem, ze nie tego oczekiwalem.

 

Dziwne tez jest to, ze gdy wyrwe drzewo z korzeniami to zaliczone to jest do zlych uczynkow. Hmm, szkoda bo zaraz po tym wrzucam je do spichlerza :/

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w BW1 mozna powiedziec w ogole nie gralem, ale drugiej czesci poswiecilem godzinke czy dwie. Co moge powiedziec ? Ogolnie niedobrze. Na poczatku gra mnnie zachwicila, wszak to byla moja pierwsza powazna przygoda z seria BW i byly to w duzej czesci nowe doznania. Tutorial i dwie pierwsze misje przeszedlem z satysfakcja, ale potem.... bylo nudno. Nic ciekawego. Nie wiem jak to bylo z pierwsza czescia, ale skoro ludzie mowia, ze jednynka byla swietna to naprawde wspolczuje fanom za takiego gniota. Jedyne co moge powiedziec w tej chwili to, ze BW2 posiada swietna oprawe audiowizualna, ale nic poza tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wzialem sie ponownie do grania w Black&White 2 i kurde zgubiłem książeczke z serialem :mur: Powinni je naklejac na pudełko :mur: Jest jakis sposób na odzyskanie tego seriala prosto z mojej gry?Oczywiscie mam oryginał więc prosze bez tekstów typu "kup oryginała" :wink:

 

EDIT:ok-dalem rade :wink:

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...