Skocz do zawartości
Logan

Zegary na GeForce2 MX400

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam kartę GeForce2 MX400 64MB RAM bez TV-Out na SDRAM'ach + nakręconydrugi wentylator Aktualnie podkręciłem ją i chodzi na 210MHZ core i 165MHz pamięć. Jeśli ktoś ma podobną kartę, to do jakiej wartości zegarów udało się ją podkręcić ?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę GeForce2 MX400 64MB RAM bez TV-Out na SDRAM'ach + nakręconydrugi wentylator Aktualnie podkręciłem ją i chodzi na 210MHZ core i 165MHz pamięć. Jeśli ktoś ma podobną kartę, to do jakiej wartości zegarów udało się ją podkręcić ?

 

Z góry dzięki.

Mi sie udało tylko Core = 235Mhz i Pamięc 190Mhz :cry:

Pamięci bez radiatorów , na procku radiator i wentylator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skup się bardziej na podkręcaniu pamięci ,gdzie każdy MHz ma wyraźne odzwierciedlenie w wydajności. Jeżeli pamięci ci chodzą na 165 , to czy puścisz core na 200 czy 230 lub więcej ,nie przyniesie ci rezultatu tylko karta dostanie po [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją podkręciłem na 240 i 190 ... niestety pamięć jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>iana i na więcej nie pozwala , może będzie lepiej jak przykleję radiatorki :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja pisałem, że mam jakiegoś niefirmowego GF2MX400, a pamieci są 6, albo nawet 8ns dostępu. Pytam wiec ponownie: ludziska z PODOBNYMI KARTAMI jakie ustawienia wycisnęliście ???

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA podkęciłem mojego Pine Excalibura GF2MX400 64MB SDRAM TV:

core=210

memory=193

Kartę chłodzi oryginalny RADIATOR(!) i nie posiada radiatorów na pamięciach. Brak przekłamań w grafice. Już niedługo kupię BlueOrba i radiatorki na pamięć a wtedy zobaczymy na ile pójdzie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chyba zrypanego power stripa, bo mi na moim GF2MX400 64MBSDR pokazuje 335/200  :D

Zapewne masz wersje 2.xx .Ja radzę sciągnąć ci nową (np.3.12). Tam juz jest poprawiony błąd mnożnika dla memory. GF2MX maja to do siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michelicus

duzo wieksze masz wyniki na tych ustawienaich pamieci od standardowych?

ja teraz mam 207rdzen/211pamiec i kupa niewidze roznicy w 3dmarku

nawet jak dalem pamiec na 220mhz to tez niebylo roznicy

co jest czemu?

dodam ze mam athlona 750mhz . 384ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...