Skocz do zawartości
itson

Jaka Płyta Główna

Rekomendowane odpowiedzi

Którą płytę wybrać zastanawiam się nad

Asus P5K Pro Intel P35

Asus P5Q SE

i Asus P5QL-E

narazie chce w nią wsadzić celerona dual core ale w przyszłości chciałbym zmienić na quada i oczywiście co nieco podkręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Asus P5Q SE ale z tego co się orientuje to Asus P5K Pro również ma 8 sekcji zasilania a do tego ma radiatory na sekcji zasilania procesora

Edytowane przez itson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena prawie taka sama, tez początkowo byłem zdecydowany na P5QL-E ale później zobaczyłem te radiatory na sekcji zasilania Asus P5K Pro i zacząłem się wachać bo w starej płycie właśnie mi padła sekcja zasilania, choć z drugiej strony jeśli P5K Pro ma radiatory, a P5QL-E nie to możne porostu nie grzeje się tak bardo, więc chyba się zdecyduje na P5QL-E ale jako że jurto niedziela to wstrzymam się 1 dzień z zamawianie bo to i tak nic nie zmieni a mam czas na przemyślenie decyzji, thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena prawie taka sama, tez początkowo byłem zdecydowany na P5QL-E ale później zobaczyłem te radiatory na sekcji zasilania Asus P5K Pro i zacząłem się wachać bo w starej płycie właśnie mi padła sekcja zasilania, choć z drugiej strony jeśli P5K Pro ma radiatory, a P5QL-E nie to możne porostu nie grzeje się tak bardo, więc chyba się zdecyduje na P5QL-E ale jako że jurto niedziela to wstrzymam się 1 dzień z zamawianie bo to i tak nic nie zmieni a mam czas na przemyślenie decyzji, thx za pomoc

Jak się będzie grzała sekcja zasilania po włożeniu Quada, to sobie dorobisz jakieś radiatorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie odnośnie P5QL-E jako ze w płycie jest zasilanie 24 i 8 pin a mój zasilacz ma 24 i 4 będzie działało po podłączeniu kabla 4 pin do wtyczki 8 pin bo czytałem gdzieś ze nie wszystkie płyty po takim podłączeniu działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...