Skocz do zawartości
kloonej

Counter Strike 2d

Rekomendowane odpowiedzi

Ty też nie zarzuciłeś niczym świeżym, jak wygląda i czy jest ok już wiemy <_< a to kiedy w to grałeś nie ma znaczenia dla wątku, tym bardziej że nie podzieliłeś się tym z ludźmi na forum, a przecież fajna gra była.

 

To ja proponuję inne rozwiązanie, dopóki nie powstanie nasz serwer, ja dorzucam sobie taga [ppc], może się odnajdziemy.

Edytowane przez kloonej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem serverka zwie się PurePc.pl - Server :P :) Mam nadzieje, że go widać. Zapraszam do gry :)

Jesli ktos ogarnia ustawienia servera i wie jak coś zmienić żeby było lepiej to niech się odezwie :)

Edytowane przez smoq87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i dziamie, tylko zdejmij fog of war, na początek przynajmniej :)

 

oki fog of war zdjete. Tryb gry - standard. Bez hasła. 18 osób max :) Miłej gry życze all :]

 

btw. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak działa CS2D Viewer ?? niby wpisuje ip i port ale nic sie nie dzieje ? :| a serwek stoi ocb?

Edytowane przez smoq87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz trzeba się zgadać na masowe granie.

 

Zapraszam na serwer "PurePc.pl - Welcome!" IP. 192.168.1.2:36963. Serw 24h :) Mapy standardowe, laser i rpgwar wyłączone.

 

Przyjemnego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy widzieli, ale jest aimbot i speedhack :(

Niestety psuje to całą rozgrywkę. O ile speedhacka widać na pierwszy rzut oka, to aimbota już ciężko wypatrzyć.

ps. Dzięki za serwerek, ostatnio tłumy na nim siędzą.

 

edit:

IP. 192.168.1.2:36963

Z tym IP to raczej nikt sie nie połączy :) Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy widzieli, ale jest aimbot i speedhack :(

Niestety psuje to całą rozgrywkę. O ile speedhacka widać na pierwszy rzut oka, to aimbota już ciężko wypatrzyć.

ps. Dzięki za serwerek, ostatnio tłumy na nim siędzą.

 

edit:

Z tym IP to raczej nikt sie nie połączy :)

 

a sorki za ip, zapomniałem że wy widzicie moje zewnętrzne a ja na swoim drugim kompie lokalne :)

już się poprawiam: 89.77.23.237:36963

 

co do aimbotów i speedhacków to na razie nie ma (chyba?) żadnego anticheata :/ jak cos będzie to dajcie znać włacze na serwku :)

Jak macie jakieś fajne mapki to dajcie linki. Z chęcia wrzuce jak się przyjmą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja skromnie i po cichu powiem, że właśnie wczoraj skończyłem fajną mapkę, akurat na testy!! ale podrzuce ci dopierojak do chaty zajdę, gdyż nie mam chwilo jak jej wrzucić na RS, a poza tym właśnie mam do przyjęcia kilka setek mobilnych inteli :P (jak co dwie godziny :P )

 

------------

 

dobra wróciłem do domu i oto obiecana mapka by me: http://rapidshare.com/files/180229378/maps.zip.html

Edytowane przez kloonej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wróciłem do domu i oto obiecana mapka by me: 3188194[/snapback]

dobra wróciłem do domu i oto obiecana mapka by me: http://rapidshare.com/files/180229378/maps.zip.html

 

 

Hmm da się zrobić na serwie żeby ludzie mogli ściagac mape? bo jezeli nie to na razie nie będe jej wstawiał na serw bo nikt jej nie będzie miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziala w automacie, jak nie masz, to zaciaga od razu.

no tak myślałem, ale jak chciałem wejść przez głównego kompa na którym nie wgrałem mapki to wywalło mnie że nie mam mapki i bla bla bla. Nie ściągneła się sama :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do administrowania serwerem PurePc.pl - chodzi głównie o to żeby był porzadek na serwerze oraz żeby banować "cziterów".

 

Chętnych proszę o kontakt na priv lub nr. gg: 8462923

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...