Skocz do zawartości
fit

Gdzie nabyć DLT3C ?

Rekomendowane odpowiedzi

2Ghz przy 1,5V  - dla DLT3C to żaden problem !!!

Ktoś kiedyć podał, że średnio chodzą około 2200Mhz przy 1,5V.

Hmm, narazie masz racje, bo chodzi na 2GHz przy 1.5 z juz od prawie 2h zapuszczonym Prime'm.

Na WGE dorwalem dzis JUIHB 308 DLT3C MPWM za 280 pln.

Narazie 2350@1.75V

A w opisie masz 13x188 = 2444 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wczoraj chodzilem caly dzien w poszukiwaniu dlt3c i niestety w moim miescie chyba ich nieznajde. Wyslalem tez maile do 4 firm - dostalem odpowiedz tylko od 1 - "bywaja ale teraz niemamy" :(. W siriusie maja ale troche drogo... Coz trzeba bedzie zdac sie na los i kupic jakiegos dut3c...tyle ze z moim szczesciem to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WGE dorwalem dzis JUIHB 308 DLT3C MPWM za 280 pln.

Narazie 2350@1.75V

A w opisie masz 13x188 = 2444 :)

poprawka, 12,5 :)

Wiekszego mnoznika niestety juz dac nie moge, a tylko tyle mi wytrzymuja pamieci przy CL2. Chyba czas kupic jakies dobre pc3200 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj dorwałem DLT3C 0308 MPMW :twisted: narazie go kręce narazie mam 12,5 x167,6 = 2096 MHz i męcze go prime95 mam ustawione napięcie 1,525 bo na 1,5 lubił się wysypywać w prime a poza tym jakoś dziwnie skacze mi napięcie na procu :?

 

Ale to jeszcze nie jego ostatnie słowo tylko nie wiem ile moje pamiątki wytrzymają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj dorwałem DLT3C 0308 MPMW :twisted: narazie go kręce narazie mam 12,5 x167,6 = 2096 MHz i męcze go prime95 mam ustawione napięcie 1,525 bo na 1,5 lubił się wysypywać w prime a poza tym jakoś dziwnie skacze mi napięcie na procu :?

 

Ale to jeszcze nie jego ostatnie słowo tylko nie wiem ile moje pamiątki wytrzymają ....

a jaka zasilka? mamy podobne plyty i procki ale u mnie na badz co badz slabym ( :lol: ) megabajcie jeszcze przy tylu mhz napiecie na procku nie spadalo (tylko pozostale troche przygasly :wink: ). niedlugo trzeba bedzie jakas mini elektrownie miec przy kompie zeby to wszystko chodzilo jak trzeba :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz bios 5.7? dodali tam taka opcje jak cpu halt detection (o ile dobrze nazwe pamietam) - po wlaczeniu temp spada u mnie do 31 w idle na 9*166 (cos jak cpuidle ale biosowe). bez tego mam w idle 37 stopni. co do zasilki to ladne napiecia daje (przynajmniej w speedfanie). wcpuid wyglada identyko u mnie - tez dokladnie mam 167.04 (czasem skoczy do .09 :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tam jest takie coś ja cpuidle bo wcześniej tego używałem a narazie testuje go bo mam go dopiero od wczoraj. Niedługo go odkręce i puszcze wiatrak na 7V bo troche jest za głośno. Jeszcze zostało kupić mi grafe i zbieram na WC 8)Wiem że tam jest takie coś ja cpuidle bo wcześniej tego używałem a narazie testuje go bo mam go dopiero od wczoraj. Niedługo go odkręce i puszcze wiatrak na 7V bo troche jest za głośno. Jeszcze zostało kupić mi grafe i zbieram na WC 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek(24 kwietnia) na WGE szukalem dlt3c , patrzylem we wszystkich sklepach i znalazlem tylko jednego boxa (0308) , moze i gdzies tam jeszcze jakis byl ale watpie , tego boxa oczywiscie kupilem :) narazie nie krece na dniach zaloze spowrotem wc i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos u ciebie skaczą tesh tak napięcie na procu czy masz ciągle takie same bo u mnie są wachania około 0,02 V

teraz na 167.04*9 napiecie 1.5v wogole nie skacze, przy 167.04*12.5 to o ile dobrze pamietam bylo 1.5v-1.51v ale glownie 1.5v (musze spowrotem go zakrecic i sprawdzic :wink: ) na razie ciagne z binarek i juz ide spac, wiec jutro zobacze jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA bedzie OT

ToMo skad masz taka ladna tapetke Denise Richards :) Tez taka chce :)

No ale zeby byla rownowaga to powiem ze moj DUT3C chodzi na 1,5V przy 2GHz (200x10) Przy taktowaniu 1,5GHz (200x7,5) chodzi przy 1,3V :twisted:

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT Dexter tapetke mam od qmpla jak chcesz to podaj e-maila to ci wyśle ;)

 

A poza tym mój procek bez problemu chodzi na 2 GHz bez podnoszenia napięcia :lol: widze że mam szczęście do procków bo wcześniej miałem 0,18 1700 XP i bez wybierania miałem serie AGOIA ale ten procek poszedł jush na allegro i tak dobrą cene za niego dostałem :D

 

A propos 4 ostatnie cyfry to jest batch ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie wierzył w te batcha bo ja mam strasznie wysoki a proc całkiem dobrze jak dla mnie się kręci ale nie mam dobrych pamięci i dzielnika 1/6 8)

 

Potem podam więcej szczegółów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może jeszcze coś pokombinuje to jeszcze coś wykręce z niego ale co można więcej zdziałać na napięciu 1,6 V :(

no wlasnie napiecia to sa kiepskie na ten plycie :cry:

dzis sprawdzilem jak to jest u mnie z napieciami i na 166*12.5 to mi skakalo (w biosie) z 1.48-1.51 a jak podnioslem do 1.525 to w pc alercie bylo 1.54. musze zmienic te zasilke bo nie chcialbym aby mi nagle padla (juz jedna padla po 3 dniach na 1600+ :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh fit ;) ja kupie na allegro ( jeszcze jest sirius, ale nie wiem czy jeszcze maja... ) na dut dochodze do 2.7+ na abicie NF7 rev. 1.2 ale napiecia powyzej 1.8 do tego podczas prime95 zjaralem codegena. zreszta pogadamy na zlocie :D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem DLT3C SPMW 308 w LOGOS.

Jak na razie kręciłem na 2Ghz przy 1,45V.

Temperatura na zwykłym TITAN-ie 42C w stresie.

Kosztowało mnie to cacko tylko 255zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...