Skocz do zawartości
maxhell

Wybór Chłodnicy I Wentyli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaką chłodnice wybrac do w/c napewno 2x120 ale nie wiem czy 3x120 wejdzie jutro postaram się wymierzyc bude, i jakie wentyle dac ? myslalem o noiseblockerach ale chlodnice najprawdopodobniej bede na suficie budy wieszal więc pracowałby w poziomie - a słyszałem że niektóre wentyle potrafią mocno pohałasowac, koszt mysle że ok 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaką chłodnice wybrac do w/c napewno 2x120 ale nie wiem czy 3x120 wejdzie jutro postaram się wymierzyc bude, i jakie wentyle dac ? myslalem o noiseblockerach ale chlodnice najprawdopodobniej bede na suficie budy wieszal więc pracowałby w poziomie - a słyszałem że niektóre wentyle potrafią mocno pohałasowac, koszt mysle że ok 200 zł

tematow juz bylo...

chlodnice to BWA 122 lub 123

a wentylki do poziomu to polece Scythe Gentle Typhoon. Swietne wentylki, ciche i bardzo sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć słabo wieją

Dokladnie, na TC jakos tam sobie pracuja, ale szczyt wydajnosci to to nie jest, ja mam na TC od spodu 3xXthermal zwykle na 5-6 V a jak potrzebuje troszke wiecej przewiewu odpalam po drugiej stronie S-Flex 1200rpm

Na BWA xthermale nie bardzo sie nadaja... to prawie nie wieje, jako cyrkulacujne do obudowy jeszcze ujda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość VisionMaster

Ja bym brał Xigmatek XLF-F1253 LED szczególnie że tańszy (39zł), a po drugie ładniejszy.

Xthermal BTF120PRO LED ponoć bardziej cichy i bezproblemowo startuje przy niskim napięciu.

Podobno już od 4,8V - ale ciebie pewnie to akurat nie interesuje. Ale cena 49 zeta to już tak trochę sporawo.

Wzołbym go gdyby to miał być jedyny wentyl w super cichym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe robił syfu na forum ,zapytam tutaj.

 

Chodzi mi o wentylki do chłodnicy ,czyli jakies wolnoobrotowe się do tego najlepiej nadają ,tak?

 

Jakie polecacie wentylki 120mm do chłodnicy BWA 123 ,zależy mi aby miały pomarańczowy kolor ,bo wtedy będą pasować do mojego WC .

 

Najlepiej do 40zł za szt.

 

Ja proponuje takie ,ale nie wiem czy to dobry wybór ,polećcie coś wy :)

 

1

 

2

 

3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...