Skocz do zawartości
K0para

Winxpsp3 + Framework 3.0,3.5 Problem Z Uruchamianiem Aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, po instalacji Frameworka 3.0, 3.5 wszystko się sypie tzn nie uruchamiają się niektóre aplikacje, głównie gry objawia się to w ten sposób, że po kliknięciu 2xmyszką na ikonę komp się zwiesza (freez) przestaje reagować tylko wydobywa się dźwięk z głośniczka systemowego podczas klikania myszką.

Streszczę moją sytuacje:

xp sp2 + framework 2.0 - ok

XP sp2 + framework 3.0,3.5 - wszystko ok.

xp sp2 + pobrany sp3 + framework 3.0, 3.5 - wszystko się sypie.

xp sp2 + pobrany sp3 odinstalowanie framework 3.0, 3,5 - wszystko ok

xp sp2 odinstalowany sp3 + framework 3.5 - wszystko ok

Pomyślałem że potrzebny mi winxp od razu z sp3, więc zainstalowałem xpsp3 i po instalacji frameworka 3.5 dalej lipa.

2 lata nie instalowałem systemu bo jakoś sobie radziłem z problemami, ale to mnie przerosło. Wszystko się zaczęło po instalacji GTA IV które niestety wymaga sp3 + framework 3.5. W sumie to nie wiem czy to sp3 czy framework, ale jedno z drugim nie chce działać.

Niech jakaś mądra głowa coś poradzi bo nie mam do tego już siły.

Edytowane przez K0para

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o GTA i Frameworki to ja to rozwiazalem w taki sposob ze wylaczylem .NET Runtime Optimization Service [akurat u mnie ta usluga wystepowala dwa razy] i wszystko zaczelo dzialac tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mi większość gier nie chodzi, nawet 3dmarka nie mogę uruchomić, a tą usługę mam tylko jedną jak ją wyłączę to efekt taki sam. Muszę odinstalować frameworka 3.0, 3.5 i zostawić 2.0 i wtedy jest wszystko ok, ale gta nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...