Skocz do zawartości
epo

Mam Notebooka Toshiba Satellite A 200- 1iw I Grzeje Mi Się W Grach:/

Rekomendowane odpowiedzi

mam notebooka Toshiba Satellite A 200- 1IW i strasznie mi sie grzeje:/ w spoczynku ma ok. 75- 80 stopni:/ a grach po kilku minutach mi się wyłącza:/ nie wiem co może być i czemu tak się dzieje/ jakieś pomysły? prosze o pomoc;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj najnowszy bios.Nie zakrywasz czymś laptopa od spodu.Dziwne mam podobne ustrojstwo ale karta nagrzewa się do 70-80 stopni co jest normalne a procek ma około 55.

no własnie od spodu nie ma nic oprócz zwykłej deski na której stoi... w miejscu grafiki wszystko aż jest gorące:/ a biosa własnie wgrałem... aktualizacja jakoś z grudnia 2008... nie wiem co mu jest:/a czego używasz do sprawdzania temperatury?

 

a jednak nie. zaraz ściągam biosa ze strony toshiby i zobaczymy

 

hmmm i nadal jest gorący:/

Edytowane przez epo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak.

 

A czego używam?.Everesta i RightMarkCpuUtilityClock i wbudowanego monitoringu.

 

Coś dziwne to mam A200 tylko z C2D5450 a tak te same bebechy i mogę go spokojnie trymać na kolanach.Coś jest z nim nie tak.Jak się tak dalej będzie grzał to na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak.

 

A czego używam?.Everesta i RightMarkCpuUtilityClock i wbudowanego monitoringu.

 

Coś dziwne to mam A200 tylko z C2D5450 a tak te same bebechy i mogę go spokojnie trymać na kolanach.Coś jest z nim nie tak.Jak się tak dalej będzie grzał to na serwis.

ok dzięki za pomoc. no chyba będę musiał jednak ten serwis odwiedzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwory wentylacyjne spróbuj przedmuchać

 

ok wziąłem odkurzacz i je odkurzyłem. i temperatura spadła do 60 stopni:) mam nadzieję, że to faktycznie pomoże... mam też nadzieję, ze te 60 stopni to temperatura normalna. czy tak na pewno jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam notebooka Toshiba Satellite A 200- 1IW i strasznie mi sie grzeje:/ w spoczynku ma ok. 75- 80 stopni:/ a grach po kilku minutach mi się wyłącza:/ nie wiem co może być i czemu tak się dzieje/ jakieś pomysły? prosze o pomoc;(

jakie są parametry procesora? Pytam, bo mam możliwość wciągnięcia jakiejś dziwnej Toshiby za 500 zł, z przegrzewającym się procesorem uwaga: 3,2 GH i nie jest to bynajmniej dual :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie są parametry procesora? Pytam, bo mam możliwość wciągnięcia jakiejś dziwnej Toshiby za 500 zł, z przegrzewającym się procesorem uwaga: 3,2 GH i nie jest to bynajmniej dual :blink:

Intel Core 2 Duo T7250, 2 GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie są parametry procesora? Pytam, bo mam możliwość wciągnięcia jakiejś dziwnej Toshiby za 500 zł, z przegrzewającym się procesorem uwaga: 3,2 GH i nie jest to bynajmniej dual :blink:

Widzisz, kiedyś dawno, było coś takiego jak Pentium 4 ;)

Nie jest to nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Jak obecnie z temperaturą procka, po odkurzeniu? Mam na myśli pracę w stresie, bo mówiąc szczerze przy T7250 800C to sporo....

po odkurzeniu w stresie sięga góra 72 stopni. ale od razu słysze jak wentylator chodzi i kiedy się włącza. wcześniej nawet jego słychać nie było:/ nie wiem czy się zablokował czy tak zabrudził... w kazdym razie teraz wszystko wydaje się działas dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...