Skocz do zawartości
Rosti

Pamięci Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Zastanawiam się na kupnem pamięci ram. I myślę przyszłościowo żeby ich za rok nie zmieniać na wdanie ma około 370zł. Myślałem nad Crucial Ballistix 2x2 800mhz CL4 na micronach oraz Corsair Dominator 2x2 1066 CL5. Jako że nie mam pojęcia na temat pamięci ram proszę was o pomoc w wybraniu. Może polecacie coś innego niż te dwa zestawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok DDR3 będzie pewnie już standardem, a cena DDR2 pewnie podskoczy 370 zł masz duży budżet jak na 2x2GB tylko jest sens wydawać tyle na chwilę obecną na pamięć, ja niedawno kupiłem A-Data DDR2 2x2048MB Extreme Edition VITESTA 1066+MHz CL5 i mimo początkowych problemów z Biosem, aktualnie hulają, aż miło nie są może jakoś demonicznie szybkie ale 1120 MHz robią beż problemu przy referencyjnych napięciach 2,2V-2,3V cena 236 zł na agito.pl http://www.agito.pl/ddr-2/a-data-ddr2-2x20...607.333907.html ale jak masz tyle kasy na pamięć można również wsiąść Muszki czy G.Skill tylko moje pytanie po co do bycia rekordów w super PI czy dla satysfakcji że mam taką pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na pamięci Crucial Ballistix Tracer 4GB kit (2GBx2) DDR2 PC2-6400 (with LEDs) o numerku serii BL2KIT25664AL80A.Mogę mieć takie za 320zł.

Jest też wersja BL2KIT25664AA80A 4GB kit (2GBx2), Ballistix 240-pin DIMM, DDR2 PC2-6400 memory module bez led'ów i tu moje pytanie.

 

Czy te ledy mają jakikolwiek wpływ na overclocking pamięci ? i która seria jest bardziej na niego podatna LA804 czy LA80A ?

 

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...