Skocz do zawartości
Brudny

Dfi Sb Mounting Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przymierzam się do zwodowania DFI LanParty DK X38-TR2. Wybrałem bloki EK na mostki i mosfety. Sprawdziłem więc na liście kompatybilności od EK co potrzebuję i to nastąpiło moje zdziwienie bo pod pozycją blok na SB widnieje EK-NB/SB 6+DFI SB Mounting Kit. I za cholerę nie mogę znaleźć co to jest ten zestaw do montażu. Ktoś pytał na forum cooling.pl, ale nie otrzymał odpowiedzi. Czy zestaw będzie od razu dodany przy zakupie bloczku czy chodzi o coś innego. Może ktoś montował ten bloczek i ma pojęcie o co chodzi. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem na forum cooling o ten zestaw , zamówiłem pomimo braku odpowiedzi i w zestawie z bloczkami dostałem zwykły zestaw do montażu , w instrukcji nic nie wspominają o jakimś specjalnym zestawie do DFI , jedynie w tej liście kompatybilności. Tak więc do końca nie jestem pewien czy zestaw dołączany do bloczków jest tym zestawem specjalnie do DFI czy nie. Swoją drogą przy zakładaniu bloczków uszkodziłem NB i teraz nie wiem czy to przypadek(pewnie przesadziłem z dociskiem , żadnych uszkodzeń mechanicznych nie zauważyłem , ale płyta wyświetla kod post 88 i nie wstaje) czy rzeczywiście jest jakiś specjalny zestaw dzięki któremu bym tego uniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...