Skocz do zawartości
qtch

Mint Radeon 9100 i 5800 pkt w 3D Mark'u 2002

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego mam tak malo punktow ? karta jest od sapphire, nawet stary ma od nich. nie wiem co mam zrobic, zeby bylo wiecej tj. liczylem na cos okolo 10000 :( przeinstalowalem windows, ale to nic nie dalo. poratujcie bo pierwszy raz mam radka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 3dmarku 2001 :D

Masz niskie taktowanie tego radka bo 250/230, podkrec go troche a 10000 otrzymasz. Zreszta jakie masz ustawienia, catalysty itd????

No chyba nie powiesz, ze przez dotaktowanie go do 250/250 bedzie mial 5k przyrostu pkt :)

 

Na bank wsadziles go zamiast gf i wystarczy format i nowe stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w 3dmarku 2001 :D

Masz niskie taktowanie tego radka bo 250/230, podkrec go troche a 10000 otrzymasz. Zreszta jakie masz ustawienia, catalysty itd????

No chyba nie powiesz, ze przez dotaktowanie go do 250/250 bedzie mial 5k przyrostu pkt :)

 

Na bank wsadziles go zamiast gf i wystarczy format i nowe stery.

Nie no racja Kaeres. Ale nie powiesz ze mu wynik nie wzrosnie. Zreszta pisal ze przeinstalowal system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez zrob wszystko jeszcze raz

 

tzn calkowity format , defrag zainstaluj system dx stery do mobo

catalysty 3.2 daj wszystko na performeance i zapusc ten test.

 

 

Peter co to znaczy duzo lepszy to ze podkreciles go o 10% na redzeniu ? i ~6% na pamieciach ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kulde defoultowo na radku 9100 Apollo 250/460 i 1500 Xp mam 8000 punktow bez reinstalacji windowsa. To jest duzo lepszy a jak go podkrece to jest kolejne 600 punktow. Ty Vengeance jak na Herkulesa to mas malo punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Katowicach byly ( sa od 2 dni ) i znajomy handlowiec mi ja polecil zamisat MINTa, bo ci mowie ze te karty roznia sie pamieciami: Twoja ma 64 bitowe pamieci moja 128 bitowe i to dla tego masz taki marny wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja właśnie od poniedziałku chodze i oglądam te minty... sprzedwacy w sklepach to już sie do siebie uśmiechają jak mnie widzą ;)

ale niestety jakies badziewia same sie trafiaja :( ostatnio byly takie z pamieciami jakiejs dziwnej firmy.. adcorp czy cos.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecilem go do 275/275 i mam 7200, ale pamieci sa gorace. ja dalem 350 zeta, ale to jest sapphire, w sterach tak jest napisane i takie sa stery, a chyba by nie dali sterow od sapphire bez powodu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Qtch za gorsza karte dal jakies 15 zl wiecej w actione bo tez sie zastanawialem ktora wybrac. O jakies 30% wydajnosciowo gorsza heheeh. Qtch mowilem ci ze jak kupie to ci napisze ale ty tez kupiles w tym samym dniu co ja i tak to masz kape ;((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem sobie tego radka sapphire na benchmark.pl i ten moj ma taki sam wiatrak, taktowanie, naklejki z tylu, plytke, tylko innye pamieci :((( ale to chyba nie spowalnia az tak strasznie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Katowicach byly ( sa od 2 dni ) i znajomy handlowiec mi ja polecil zamisat MINTa, bo ci mowie ze te karty roznia sie pamieciami: Twoja ma 64 bitowe pamieci moja 128 bitowe i to dla tego masz taki marny wynik.

 

 

:lol: hahaha do zes dowalil boshe 64bitowe pamieci to mialy Rivy tnt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter: 128 bit od 64 bit to sie roznia znacznie. Ale w sapphire sa niezle pamieci 4ns i ich taktowanie wg. specyfikacji powinno wynosic 250 mhz (500 mhz). Sapphire nie wiadomo czemu obniza taktowanie do 230 mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...