Skocz do zawartości
killua

Płytka Pod E8400 Za Ok. 400zl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jw. mam zamiar kupic sobie 8400 3.0 i starac sie go wyciagnac na ok 4.0 ( i w najblizszym czasie gtx295) . Nie mam doswiadczenia w OC wiec chcialbym by to sie dalo zrobic latwo bez zadnych modów itp . jaka wiec plytka w ok. 400zl by sie nadala najlepiej. przegladam sobie topic o 8400 i patrze po sigach ale tam praktycznie kazdy ma inna plyte wiec prosze o porade . Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI p45 dk t2rs to dobra mobo tylko bardzo trudna.

Trza sie nameczyc, zeby ustawic odpowiednie wartosci w biosie, ktory jest jak ksiazka telefoniczna :lol2:.

Wyciagniecie z 8400 stabilnych 4.0 ghz jest doslownie pryszczem.

FSB 500 to normalka dla niej.

Chlodzenie na mosfetach "załancza" sie dopiero wtedy, gdy zaposci sie ortchosa na wyocowanym procu. Plyta jest piekna, skromna i zimna. Zadnych nadmiarowych radiatorow.

 

Co do wykrecenia 8400 na 4.0 ghz, to trza miec memki 1066 mhz, zeby spokojnie pogonic 500 mhz fsb. Kosci 800 mhz moga nie wejsc na 1000 mhz a po co w ogole je tak meczyc, skoro memki 1066 sa prawie w takiej samej cenie. Wlasciwie wystarczy kupic kingmaxy 1066 i wyjdzie jeszcze taniej a pojda jeszcze z zapasem.

 

Kurcze...teraz widze, ze autor nie moze dac tyle za mobo :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5QL-E spokojnie powinna wystarczyć.Chyba ,że ktoś ma więcej sugestii:)

Nie wiem dlaczego ludzie polecają P5QL-E. Posłuchałem, kupiłem i się zawiodłem. Ta płyta to tragedia jeśli chodzi o oc. Max fsb 420. Więc daj sobie z nią spokój.

Edytowane przez Defox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...