Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam spory problem. Używam systemu Windows Vista oraz 3 partycji w systemie NTFS. Wczoraj w trakcie zmian partycji na moim dysku zewnętrznym coś niedobrego się porobiło i po restarcie komputera z 3 partycji zostały tylko dwie. Najgorsze jest to, że ta partycja, której brak to partycja z moimi projektami i danymi potrzebnymi do pracy!

 

Ściągnąłem problem PTDD Partition Table i po uruchomieniu widać wszystkie partycje, nawet funkcją Browse moge sprawdzić czy stryktura plików i katalogów jest taka sama - Wszystko OK.

 

Ale w momencie kiedy daje Check pojawia się błąd: Partition 1 and 2 Overlapped.

 

Chciałem użyć funkcji rebuild parition w programie Partition Doctor, jednak dokumentacja przedstawiona tam nie jest do końca dla mnie zrozumiała:

http://www.ptdd.com/rpt.htm

Wykrywa partycje, chce je naprawić tylko akapit:

Once you have chosen improperly partitions to recover that will lead to current partitions' loss, the dialogue box will prompt you which partitions will be lost and whether to continue.

A następnie:

Rebuilding Partition Table uses memory than writing to hard disk directly. You can search repeatedly until the partitions which you need have been found and apply by pressing the "Ctrl+S" key or selecting "Save" from the "General" menu later-on.

 

If you're sure that all partitions has been found by Partition Table Doctor, please save before exiting.

 

Reboot computer and you will find everything is just what it was, backup your files!!!

 

Nie do kónca jest dla mnie jasny. Czy skoro wykrywa te partycje, funkcja Browse sprawdzam czy struktura plików jest dobra to czy po tym procesie dane zostaną czy program odbuduje mi partycje bez danych.

 

Może, ktoś z Was zna jakiś lepszy sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...