Skocz do zawartości
Maciako

[z Cyklu Co Kupic] Monitor Lcd 19" Panorama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nadszedł czas na zmiane. Mój CRT 17" Daytek'a powoli zaczyna odchodzić na tamtem świat, więc zastanawiam się nad moim pierwszym LCD w życiu. Do wydania mam równe 400zł i nie mam zamiaru przekraczać tego limitu, więc raczej nie chciałbym usłyszeć "dozbieraj" :E . Interesowałby mnie rozmiar 19" z panoramą. Słyszałem, że monitory LG mają 30 dniową gwarancję na wszystkie piksele i gdy w tym czasie pojawi się martwy piksel, monitor zostaje wymieniony - czy to prawda czy marketingowy chwyt? Jakie marki matryc są godne polecenia i jaki czas reakcji powinnien posiadać monitor, aby w grach nie było widać smużenia?

 

Znajomy ma na sprzedaż półtorarocznego Asusa VW192S za ok. 300zł. Co o tym myślicie? Mógłbym się zastanowić nad używanym, ale nie ukrywam, że wolałbym coś nowego.

 

Piszcie swoje uwagi, krytyki, doświadczenia... Wszystkie pomocne wypowiedzi mile widziane. :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym używki nie kupował, no może za 100zł ale nie gdy niewiele droższy kupujesz nowy monitor z pełną gwarancją

Po dłuższym zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że za 100zł więcej mam firmowy i NOWY monitor z gwarancją itp. więc szukamy coś nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma ciekawych propozycji, więc wstrzymie się z kupnem aż ceny się ustabilizują, a do tego czasu może jakąś większą sumkę zdołam odłożyć.

 

Narazie podziękuje.

 

Zamykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony polecam Ci Samsunga - uwierz mi że to porządna firma :) Wiem bo sam mam w domu dwa Samsungi - monitor i tv, które nawiasem mówiąc kupiłem jednocześnie w Vobisie z racji atrakcyjnej promocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...