Jump to content

Killers

Stały użytkownik
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Negatywna

About Killers

 • Rank
  Uczestnik
 1. Tak, tak. Mimo mocnych komputerów ta opcja przyspiesza jeszcze bardziej cały proces a w szczególności przyczynia się do lepszego zbierania info o nowych wirusach.
 2. ...obecnie obciążenie systemu nie jest tak duże w programach antywirusowych tak jak kiedyś, jednak skanowanie w chmurze z pewnością jest korzystniejsze dla naszych zasobów. wybierając AV warto szukać takich opcji których nie mają inni producenci (np. szczepionka USB)
 3. istnieją takie wersje że od razu na 3 komputery możesz zainstalować. Kaspersky na pewno jeden z najdroższych, natomiast na przeciwnym biegunie możesz mieć Pandę. czy tam jest jakiś haczyk raczej nie. Jeśli za coś się płaci to wszystko jest jasne. osobiście używam płatną wersję i wiem że komercyjne wersje wykrywają znacznie lepiej zagrożenia.
 4. to że TNki mają całkiem dobre kolorki wnioskuje po przejrzeniu kilku monitorów z tej strony Product Face-Offs Monitors - DigitalVersus
 5. Niektóre TN po dobry skalibrowaniu mają niemal tak samo dobre odwzorowanie kolorów co lepsze matryce (ale trzeba dobrze ustawić monitor)
 6. i tym razem nasz mistrz sobie poradzi,
 7. wedle twoich wymagań, najlepszym rozwiązaniem byłby monitor na matrycy TN, który charakteryzuje się gorszym odwzorowaniem kolorów i mniejszymi kątami widzenia. za to posiada szybki czas reakcji a Input Lag jest nieco mniejszy niż w modelach na lepszych matrycach. Budżet masz spory wiec spokojnie się zmieścisz. Na myśl nasuną mi się jeszcze jedna sprawa, skoro masz tyle kaski to czemu masz nie mieć ekstra monitora...
 8. pierwsza sprawa rozdzielczość - jeśli monitor ma 1600x1050 to obraz z konsoli będzie wyglądaj jeszcze lepiej (odwrotnie by było gdyby monitor miał większą rozdzielczość niż konsola). Dodatkowym atutem takiej rozdzielczości jest to że gry na pececie będą chodziły z większa płynnością i na większych detalach. i ostatni plus tego monitor to jego matryca (jednak osobiście uważam że TN jest wystarczające do gier )
 9. jeżeli będziesz tylko grał to wziąłbym ten TV 32 calowy. jeśli siedzisz blisko i dość często przeglądasz neta i pracujesz w różnego rodzaju dokumentach to niestety nie będzie tego można nazwać komfortową pracą...tak więc 24 z tunerem lepsze. nie dawno wprowadzono dość ciekawe modele, jeden od LG - W2362d a drugi Samsung P2470hd
 10. w tej cenie to tylko te dwa wchodzą w grę. chyba że nie zależy ci tak na dobrym odwzorowaniu kolorów to możesz wziąć coś większego na TN (do gier i filmów taka matryca wystarczy - jest to oczywiście moje zdanie)
 11. W2252v za 600 hmmm? jest to z pewnością dobry monitor, który jeszcze nie dawno był bardzo popularny. Teraz został zastąpiony nową serią w53 każdym kablem HDMI da się przesłać sygnał audio
 12. zdaje sobie z tego sprawę że może być coś lepszego od OLEDa, ale zastanawia mnie to czy normalny człowiek będzie mógł dostrzec tą kolosalną różnicę (szczerze bardzo w to wątpię bo widziałem jakość OELDa i zdaje sobie sprawę że ciężko go będzie przebić)
 13. nie wiem czy wiesz ale dałeś linki do notebooków. z podanych przez ciebie w ostatnim pości zastanawiałbym się nad LG i Samem, ale zwracając uwagę że LG daje nieco lepszą gwarancję obstawałbym przy ich monitorze....W2343T-PF
 14. Jeśli potrzebujesz złącza SCART to w grę wchodzą tylko monitory z tunerem, inne takiego wejścia nie posiadają.
 15. chodzi ci o wejście antenowe ?? z telewizji analogowej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.