Skocz do zawartości
Carson

Orthos Widzi Tylko Jeden Rdzen.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem. Jeszcze dzisiaj rano testowalem pentiumaDC orthosem i normalnie widzial i obciazal jednoczesnie dwa rdzenie, a cpuz zczytywal wszystkie dane proca. Dzisiaj przeinstalowalem system (z innych przyczyn) i klapa. Orthos widzi tylko jeden rdzen i tylko jeden obciaza. CPUz gubi polowe danych proca i nie pokazuje jego taktow. Na dodatek nie dziala mi AI suite do mobo asua, wyklada sie przy uruchamianiu. Wiem ze sa inne programy diagnostyczne ale cpuz i orthos jeszcze dzisiaj rano dzialal jak nalezy a system jest postawiony tak samo jak poprzednio, czyli najpierw winda, pozniej SP3 a nastepnie wszystkie stery, zaczynajac oczywiscie od tych do chipsetu. Czy ktos wie o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry ! Jestem nowym forumowiczem. :rolleyes:

 

Ale do tematu , miałem podobny problem. Po kraszu systemu który sam sobie zafundowałem zdecydowałem się go naprawić poprzez zrobienie nakładki.

I coś mnie podkusiło aby w czasie tej operacji odznaczyć komputer jako typowy a powinienem odznaczyć auto.

Efekt był taki że menadżer zadań widział jeden rdzeń a menadżer urządzeń w ogóle nie widział CPU :?

Lekarstwem na to była kolejna nakładka :blink: ale zrobiona na działający już system.

No cóż nie zaznajomiłem się jeszcze zbyt dokładnie z Paragonem a moja wiedza o Wind jest nieco skromna.

 

Tak więc możesz ew spróbować tej prymitywnej metody , powinna pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...