Skocz do zawartości
polpus

Hp Dv 2..... Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jego od 2 lat dzialal bez wjekszych klopotow, do teraz !!!!!

2 miesiace temu pekla mi matryca (bolalo mocno) ale dzialal na zewnetrznym lcd.

teraz nie dziala nic . bios podaje kody 1dlugi 2krotkie (blad grafiki) .

od tygodnia szukam informacji czy warto naprawjac a jesli tak to gdzie . POMOZCIE. :mur:

 

 

 

hp dv 2175ea c2d T5500,2g ram, 120gb HD,14.1WXGA HD, GF7200, XP media center (kupiony w ir)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allego sa plyty glowne do tych modeli, ty masz gf7200 wiec koszt to jakies 700zl, wymienic mozesz sobie w domu jak masz jakies pojecie na ten temat, najlepiej scagnij ksiazke serwisowa, sprawdz jaki numer ma plyta glowna i szukaj na necie, mialem ten sam problem, na szczescie mialem gwarancjei wymienili mi plyte glowna na nowa, cala operacja zajela tydzien, jesli nie chcesz wydawac pieniedzy to jedynie na czesci, choc niewiele dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze lepiej opchnąć resztki tego laptopa niż bawić się w wymianę płyty głownej i matrycy. koszt płyty to około 700 zł, matryca kosztuje 350-400 zł.

 

Juz lepiej sprzedać wrak tego HP i kupić nowego laptopa z gwarancją (i nie brac broń boże HP bo często padają plyty w modelach DV)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak po naprawie znowu padnie płyta główna w tym HP, twoja karta (gf7200) to niezła padlina, lepiej dołóż do 2k i kup np. compala fl90 z 8600gt który do gier jest o niebo lepszy, około 2k też można trafić czasem Della Studio 1535 z Radeonem HD3470

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dellik fajny jest , pomyslimy dzieki za op

 

a moze wjecie gdzie moge sie dowjedziec o danych technicznych (ksiazka serwisowa)hp dv 2157ea bo szukam i znalezc nie moge

 

 

 

hp dv 2175ea c2d T5500,2g ram, 120gb HD,14.1WXGA HD, GF7200, XP media center (kupiony w ir)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...