Skocz do zawartości
sac711

Ocz 4gb Ddr2 2x2 1066mhz Reaper Hpc Cl5

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz na zielonych pcb... to mialem 3 takie zestawy i na kazdym 1140max! Jak masz CZARNE... to leca roznie ale nie mniej niz 1200mhz c5. Ale trafic na te drugie to na dzien dzisiejszy sie chyba nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na zielonych pcb... to mialem 3 takie zestawy i na kazdym 1140max! Jak masz CZARNE... to leca roznie ale nie mniej niz 1200mhz c5. Ale trafic na te drugie to na dzien dzisiejszy sie chyba nie da...

No z opisu wynika ze moje zbudowane sa na czarnych plytkach PCB, a kupione tydzien temu. Czyli 1200 powinny poleciec?

Edytowane przez sac711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na zielonych pcb... to mialem 3 takie zestawy i na kazdym 1140max! Jak masz CZARNE... to leca roznie ale nie mniej niz 1200mhz c5. Ale trafic na te drugie to na dzien dzisiejszy sie chyba nie da...

 

Screeny panie screeny ;)

 

Nie widziałem by 2x2 Reapery 1066 robiły 1200, ba nawet w 2x1 trudno o takie kości już (w reaperach) :lol2:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny panie screeny ;)

 

Nie widziałem by 2x2 Reapery 1066 robiły 1200, ba nawet w 2x1 trudno o takie kości już (w reaperach) :lol2:

No to pojda czy nie? Bo juz jutro bede je mial, nie wiem czego oczekiwac :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupil ktos te pamieci? Chce swoje wymienic na 2x2,w tej chwili mam 4x1.Nie wiem juz sam co kupic;/ Moje robia 4-4-4-12 920Mhz i troche lepszego wyniku byl oczekiwal.

Wedlug mnie to calkiem przyzwoicie. Ja posiadam takie jak w opisie 2x2 i u mnie dzialaly tak:

 

1000 5-5-4-12 - stabilne

1066 5-5-5-13 - stabilne

1100 5-5-5-15 - stabilne

1150 6-6-6-18 - raczej niestabilne

1200 6-6-6-18 - niestabilne

1222 6-6-6-18 - resecik komputera po 2 minutach dzialania

Wiecej nie pojszly :)

 

Wedlug mnie zamiana ddr2 4x1 na ddr2 2x2 mija sie troche z celem, ja bym zostal przy tym co masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje,ze wymiana mija sie z celem,ale jakos denerwuje mnie to,ze mam zajete wszystkie sloty :wink: Dzieki za wyniki, poluzuje u siebie timingi i zobacze do ilu smigna na 5-5-5-15,bo 1100 tak jak u Ciebie juz by mnie satysfakcjonowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupil ktos te pamieci? Chce swoje wymienic na 2x2,w tej chwili mam 4x1.Nie wiem juz sam co kupic;/ Moje robia 4-4-4-12 920Mhz i troche lepszego wyniku byl oczekiwal.

Na CL4 nie oczekuj cudow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie mam czasu, ale 1066 przy 5-5-5-15 i 2.3v chodzi bez problemu. Pierwsze ustawienie i na szybko. Wieczorem bede mial wiecej czasu to potestuje. Ale jak na pamieci za 240 zł to jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...