Skocz do zawartości
GiKeR

Very Sttupid Probel :/

Rekomendowane odpowiedzi

HEHHEHEH

Sorki ze tu daje takiego posta ale niewiem gdzie indziej ktos mi udzieli pomocu :D

A wiec mam myszke A4TECH model SWW-35 i nie umiem jej za chiny rozebrac.

Jaq ktos ma taka mysze(to jest ta z niebieskimi przyciskami i jednym scrolle) i ja juz rozbieral to niech powie jak - bo ja nie kce na sile zeby nie polamac (a myszka mi jest potrzebna = CS :D )

Nie ma na niej zadnych srubek ani niczego innego - udalo mi sie podwarzyc przednia czesc ale tylnia wogole ani drgie.

 

Prosze mnie nie besztac za takie laerskie pytanie ale naprawde nie wiem co z nia zrobic ( ta mysz to jest jakis CZOŁG :D )

Z gory dziex za wszystkie posty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moż4e masz srubke pod naklejką... orazu nmówie ze jak przerwiesz to tracisz gwarancje... ja tez mam a4techa z 2 klawiszami i rolka ale on jest warty 15zł i nie ma gwarancji więc śruba jest na wierzchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz genghiskhan nawt reed nie umie jej rozebrac.

myslicie ze gdyby byly srubki pod naklejka to bym sie nie kapnal - pierwsze co to sprawdzalem pod naklejka - po co komu gwaranca na myszke za 20zl ?(to nie Logitech MX 700).

 

Dzieki reed za poparcie - faktycznie dziala nadzwyczaj dobrze jaq na taka tanioche. Juz caly tyl jest pokaleczony bo wszystkim propowalem to podwarzyc i lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHEHEHEHEHHEHEHEHEHHE

Bravo wygral Szanowny Pan SpiderMAN :D

 

Heh a tak nie kcialem ich odklejac zeby sie nie kaszanilo a yu prosze srubki :D

 

Bardzo dziekuje Pajączku :D

No problem. Wszystkie znane mi A4Techy tak maja :)

WOP35; RFSOP-35A; SWOP-35; i.t.p :)

 

Potem przyklej slizgi na miejsce :)

Nic im sie nie stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan<---------ale lolek z ciebie już wyżej se nie mogłes zawyżyć tych wyników w 3dmarku??? co??? lol big lol for you

 

 

dla niezorientowanych gosc podaje linka gdzie na duraku 1000mhz 256DDR i gf 4 4200 ma sporo ponad 9k w 3dmarku 2001 a w 2k3 ma niby 1400pare pkt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan<---------ale lolek z ciebie już wyżej se nie mogłes zawyżyć tych wyników w 3dmarku??? co??? lol big lol for you

 

 

dla niezorientowanych gosc podaje linka gdzie na duraku 1000mhz 256DDR i gf 4 4200 ma sporo ponad 9k w 3dmarku 2001 a w 2k3 ma niby 1400pare pkt....

Nie rozumiem ja mam config jak niżej i wyniki też jak nizej :lol: i wydaje mi się że wynik jest dość prawdopodobny . ja mam 230i500 on ma 275i hę... pamięć 300 nie rozumiem a w każdym bądź razie przy rdzeniu wyższym o prawei 50 i procku o nie całe 100 Mhz myśle że w ... :arrow: <10 min później> nie to sie kupy nie trzyma po przeliczeniach na procenty za cholere nie wyjdzie "ponad 9k" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan<---------ale lolek z ciebie już wyżej se nie mogłes zawyżyć tych wyników w 3dmarku??? co??? lol big lol for you

 

 

dla niezorientowanych gosc podaje linka gdzie na duraku 1000mhz 256DDR i gf 4 4200 ma sporo ponad 9k w 3dmarku 2001 a w 2k3 ma niby 1400pare pkt....

to chyba ty jestes lol jednen cieciu jeden jak sie nie znasz to nie pisz glupot - niby jak mialem sobie zawyzyc wynik w 3dmarku co??? kabacie ty!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan<---------ale lolek z ciebie już wyżej se nie mogłes zawyżyć tych wyników w 3dmarku??? co??? lol big lol for you

 

 

dla niezorientowanych gosc podaje linka gdzie na duraku 1000mhz 256DDR i gf 4 4200 ma sporo ponad 9k w 3dmarku 2001 a w 2k3 ma niby 1400pare pkt....

Nie rozumiem ja mam config jak niżej i wyniki też jak nizej :lol: i wydaje mi się że wynik jest dość prawdopodobny . ja mam 230i500 on ma 275i hę... pamięć 300 nie rozumiem a w każdym bądź razie przy rdzeniu wyższym o prawei 50 i procku o nie całe 100 Mhz myśle że w ... :arrow: <10 min później> nie to sie kupy nie trzyma po przeliczeniach na procenty za cholere nie wyjdzie "ponad 9k" :roll:
zobacz se ile mam fsb na procu - ramy na full wypas chodzily, dobre stery i swieza winda a ponadto niezle krecoy ti4200 i wynik taki jest faktycznie wiec nie masz sie co czepiac - jak kupie 512 ramu pc 400 i AXp @2.2GHz to z 13k wyciagne :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan<---------ale lolek z ciebie już wyżej se nie mogłes zawyżyć tych wyników w 3dmarku??? co??? lol big lol for you

 

 

dla niezorientowanych gosc podaje linka gdzie na duraku 1000mhz 256DDR i gf 4 4200 ma sporo ponad 9k w 3dmarku 2001 a w 2k3 ma niby 1400pare pkt....

Nie rozumiem ja mam config jak niżej i wyniki też jak nizej :lol: i wydaje mi się że wynik jest dość prawdopodobny . ja mam 230i500 on ma 275i hę... pamięć 300 nie rozumiem a w każdym bądź razie przy rdzeniu wyższym o prawei 50 i procku o nie całe 100 Mhz myśle że w ... :arrow: <10 min później> nie to sie kupy nie trzyma po przeliczeniach na procenty za cholere nie wyjdzie "ponad 9k" :roll:
zobacz se ile mam fsb na procu - ramy na full wypas chodzily, dobre stery i swieza winda a ponadto niezle krecoy ti4200 i wynik taki jest faktycznie wiec nie masz sie co czepiac - jak kupie 512 ramu pc 400 i AXp @2.2GHz to z 13k wyciagne :PPP

Zgadzam się :!: z wypowiedzi kolegi Krytyka tobiasz15 nie bardzo wynikało ile masz Mhz na pamięciach , a szukać mi się nie chciało :oops:

Jak założe wc na GPU może możę wyciągne 260 na core to wyjde poza moagiczne 7k :-) ale to mnie będziekosztowało wyp.. windozy bo maja ma 40 Gb i 1,5 roku niżle się 3ma :lol: to chyba tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...