Skocz do zawartości
raql

Jakie Pamieci Do Ga-p35c-ds3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc w wybraniu pamięci do płyty P35C-DS3R rev 1.1 (f11)

myślałem nad OCZ 2x2GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe ale nie wiem czy sa kompatybilne z moja płyta. Generalnie interesuja mnie kosci ddr2 2x2GB 1066MHz w cenie do 350zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc w wybraniu pamięci do płyty P35C-DS3R rev 1.1 (f11)

myślałem nad OCZ 2x2GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe ale nie wiem czy sa kompatybilne z moja płyta. Generalnie interesuja mnie kosci ddr2 2x2GB 1066MHz w cenie do 350zl.

Z tego co wiem to pasują.

Sam prawdopodobnie będę takie wkładał na tą płytkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, właśnie niedawno rozmawiałem ze znajomym - pożyczy mi u swojego kolegi kostkę kingstona 2gb 1066mhz to sobie wstępnie sprawdzę co i jak bo niby na stronie gigabyte podali obsługiwane pamięci 512mb i 1gb :blink: ale skoro ta płyta ma 4banki pod ddr2 i w instrukcji jest napisane ze obsługuje do 8gb to chyba połknie kostkę 2gb

(wiec dlaczego nie napiszą ze kości 2gb można śmiało wpinać?! robią człowiekowi błoto z mózgu)

Mam nadzieje ze te 1066mhz ładnie rusza nawet jeśli będzie to wymagało bawienia się w "napięcia" i "timingi"...

Jak wszystko sprawdzę i przetestuje napisze co i jak, możne komuś ułatwię życie na przyszłość :rolleyes:

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Tez mam taka sama plyte jak ty i mysle o zakupie takich samych pamieci. Czy juz je zakupiles i mozesz powiedziec jak chodza?

 

Chyba sam sobie odpowiem :) Pamieci kupilem, wlozylem i dzialaja.

Edytowane przez zoltan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...