Skocz do zawartości
Skik

Czy Warto: Lg W1952tq-pf Za 375zl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

http://www.ico.waw.pl/product.php?id=1713

 

Z tego co pisza, jest nowy, ma wypalony jeden subpiksel, gwarancja trwa tylko 12 miesiecy.

Widocznie sa to zwrocone monitory do lg z powodu tego piksela, dlatego cena jest sporo nizsza i gwarancja duzo krotsza niz standardowa, chyba, ze istnieje inna teoria spisku ;p

 

 

Czy sadzicie, ze warto kupic W1952TQ-PF za 375zl + przesylka, czy moze warto doplacic te 100-150zl.

 

Monitor bedzie uzywany glownie do internetu, czasem jakis film czy partia w bf2, mysle, ze ten subpiksel nie bedzie mi przeszkadzal, maniakiem gier czy filmow nie jestem, ot ma zastapic stara wysluzona 15nastke crt. Bardziej przeszkadza mi krotka gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się zastanawiam nad tą ofertą. Zastanawia mnie to czy gwarancja obejmuje resztę pikseli, bo jeśli następnego dnia wyskoczy Ci kolejne 5 subpikseli na samym środeczku to co będziesz mógł z tym zrobić?

 

Po poważnym zastanowieniu się stwierdziłem, że będę szukał coś FABRYCZNIE nowego. Ta gwarancja może czasami być warta więcej niż zaoszczędzone 100-150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to NIE będzie monitor do gier - czyt. główne zastosowania=www,filmy,dokumenty tekstowe itp. to szukałbym czegoś innego. W grach wypalone piksele dość że nie przeszkadzają, to do tego są zupełnie niezauważalne (w większości przypadków). Zaś przy www itp. może to irytować, choć to tylko 1 piksel na ponad milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalonych pikseli nie ma co się obawiać, bo LG daje gwarancję na każdy wypalony pixel :D

http://pl.lge.com/ir/html/ABboards.do?acti...leases_read.jsp

bądź łaskaw przeczytać choć temat który komentujesz...

 

przecież to jest jakiś monitor który ma tylko 12 miesięcy gwarancji sklepie i zastrzegają, że cena jest niska bo ma wypalony pixel. Chyba nie sądzisz że można wysłać go do serwisu i wymienić na nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie zmienia to postaci rzeczy , bralbym. Moj HP dostal bada , zwisa mi to bo tego praktycznie nie widac. Jest to w prawym rogu , czerowny punkcik. W grach i filmach nie widac , a jedynie na bialym tle jak sie wgapie w to konkretne miejsce. Te "bady" to czesto problem psychiczny. Mowi sie , ze w pare dni moze sie pojawic bad , u mnie nie bylo to w ciagu paru dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W1952TQ-PF za 375zł jest dobrą ofertą mimo że jest ten "bad" i krótsza gwarancja ale jeden zły pix lub sub pix nie powinień Ci w dużym stopniu przeszkadzac, ... chyba że jest na samym środku ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...