Skocz do zawartości
D0BR0

Wc By D0br0

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy że jak nie mogłeś pomieścić wszystkiego do środka to znaczy jedno zła obudowa lub trzeba ją dostosować do tego co masz i może pociąć w kilku miejscach. no cóż szkoda bo mógł być fajny zestawik ale trzeba by nad nim jeszcze trochę popracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pomyslalem ze tyle miejsca zajmie ten WC.

 

Ale kiedy dostane komponenty, chyba pojde kupic Silverstone'a TJ07. Nie wiem jeszcze czy ten, ale jest piekny! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pomyslalem ze tyle miejsca zajmie ten WC.

 

Ale kiedy dostane komponenty, chyba pojde kupic Silverstone'a TJ07. Nie wiem jeszcze czy ten, ale jest piekny! :rolleyes:

to już lepiej jakiegoś pojemnego Lian-li ... masz 2x 3x12cm :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TJ07 ladnie mozna by do piwniczki zapakowac obie chlodnice, ja bym raczej w ta strone zmierzal, lain li w stylu V-2000 tez nawet mi sie podoba, ale przy duzej ilosci dyskow i chlodnic trzeba by sie sporo z nia pobawic.

TJ07 bylo by jak na moj gust najprostsze do zapakowania tam calosci tego sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Lian Li miałem kilka w ręce już a teraz swojego moda robię na A70B i powiem zmieszczą sie tam 3 chodnice a nie 2 ale buda nie każdemu się spodoba zważywszy na prostotę wykonania chociaż w 100% w najlepszym wykonaniu.

Tak że ja polecam Lian Li z serii A70 lub A71 jeżeli wolisz z drzwiami

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wszystko można zdemontować bez cięcia all jest przykręcane no i byś miał uchwyt na tą swoją wygiętą kartę graficzną by się nie złamała :P

Polecam bo cena nie jest zastraszająca zważywszy na produkt z najwyższej półki.

 

Website LIANLI A71 KLIKNIJ TU

Edytowane przez Thorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No duużo pracy przed tobą, żeby to doprowadzić do ładu. Mimo wszystko gratuluję wejścia w dziedzinę WC, teraz może być tylko lepiej ;)

Obudowy lian-li typu a70, a71 to bardzo dobre rozwiązanie. Wygląd oczywiście pozostaje kwestią gustu, ale budy te są bardzo praktyczne.

Polecam również CoolerMaster 840 - nowa konstrukcja, ale bardzo przemyślana.

Jak będziesz wprowadzał jakieś zmiany to sugeruję najpierw poszukać rady na forum :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec dziedzia za porady!! ;)

 

Ale jeszcze nie wiem jaka bude wezme... Teraz karta puscila, wiec musialem wszystko wyproznic, aby ja wyjac (logiczne....). Tez nameczylem sie aby zamontowac oryginalny wentyl od proca, musialem wszystko wywalic, aby zdjac backplate'a od EK Supreme...

Tez zamowilem dwie backplate'y do moich blokow na karte.

Teraz, czekam na moje dwie GTX280. Ale to jescze za chwile... Najpierw buda! Za malo miejsca w mojej.........

 

Temjin TJ07 mi sie straszliwie podoba. Liany-Li jakos nigdy mnie nie zachwycaly, ale ten A71 wyglada dosc interesujaco. Jesze musze pomyslec nad tym.

 

http://www.lian-li.com/v2/en/product/produ...amp;ss_index=67

dlaczego nie zrobili wersji nVidia??? :( :(

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie zrobili wersji nVidia??? icon_sad2.gif icon_sad2.gif

bo obudowy ze znaczkiem nvidii są do lejmów:P

budy zmieniać nie trzeba tylko pomyśleć nad ułożeniem

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no moja jest za mala. Juz nic nie wchodzi, a kabli nie da sie nigdzie schowac... Aby wyjac proca, musialem prawie wszystko wymontowac. A n.p. z Temjin'em, wystarczy odlaczyc kable, i wyciagasz plyte glowna na calej podstawie (mobo trail). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no moja jest za mala. Juz nic nie wchodzi, a kabli nie da sie nigdzie schowac... Aby wyjac proca, musialem prawie wszystko wymontowac. A n.p. z Temjin'em, wystarczy odlaczyc kable, i wyciagasz plyte glowna na calej podstawie (mobo trail). ;)

Za mała to jest np. LIAN LI PC-V350B jak chcesz do niej wcisnąć płytę full ATX :wink:

Mi osobiście nigdy się nie podobały układy z chłodnicami na zewnątrz, ale jak to mówią "nie odrazu Rzym zbudowano" :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wywaliłbym kosze na dyski, i zamontował chłodnice Tc/ fresnel 3x12cm postawianą za panelem przednim. Masz jeden napęd wiec na pewno się zmieści. Dyski można jakoś powiesić/przykręcić za chłodnicą. A bałagan w kablach zostanie nawet w największej obudowie skoro nie umiesz ich ogarnąć. Takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mała to jest np. LIAN LI PC-V350B jak chcesz do niej wcisnąć płytę full ATX :wink:

Mi osobiście nigdy się nie podobały układy z chłodnicami na zewnątrz, ale jak to mówią "nie odrazu Rzym zbudowano" :razz:

Wiec wlasnie dlatego zmieniam obudowe ;)

 

Osobiście wywaliłbym kosze na dyski, i zamontował chłodnice Tc/ fresnel 3x12cm postawianą za panelem przednim. Masz jeden napęd wiec na pewno się zmieści. Dyski można jakoś powiesić/przykręcić za chłodnicą. A bałagan w kablach zostanie nawet w największej obudowie skoro nie umiesz ich ogarnąć. Takie moje zdanie

Umiem porzadkowac, nie w tym problem. Tylko kiedy niema sie miesca na porzadkowanie, to zostanie burdelik.

A juz myslalem o wcisnieniu chlodnicy w przednim panelu, ale nie wchodzi. Za wysoka i za gruba z wiatraczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego i potwierdzam. Obudowa idealna do takiego rozwiązania. Ale zamierzam się go pozbyć niedługo, jakby ktoś był zainteresowany :D

Jest już moja ;] Wszystko mamy dogadane i znasz całą sytuacje ;]

 

Żeby nie było offtopu, WC średnie, dużo pracy czeka Cie. Jestem Ciekawy jak będzie wyglądać twoje WC nowej budzie czy uda Ci sie lepiej kable pochować itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jeszcze sie nie zdecydowalem, ale mam 3 mozliwosci.

 

- Silverstone Temjin TJ07

- Cooler Master Cosmos S

- Lian-Li Armorsuit PC-P80

 

Najbardziej mi sie podobaja... no wszystkie :lol: Ale Armorsuit ma duzo miejsca (najwiekszy), wiec na 2 rady 360 powinno byc mejsce... Widzialem pare modow na xtremesystems.org ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jeszcze sie nie zdecydowalem, ale mam 3 mozliwosci.

 

- Silverstone Temjin TJ07

- Cooler Master Cosmos S

- Lian-Li Armorsuit PC-P80

 

Najbardziej mi sie podobaja... no wszystkie :lol: Ale Armorsuit ma duzo miejsca (najwiekszy), wiec na 2 rady 360 powinno byc mejsce... Widzialem pare modow na xtremesystems.org ;)

Lian ten co mówisz nie jest taki fajny jak sie wydaje bierz z liana A71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lian ten co mówisz nie jest taki fajny jak sie wydaje bierz z liana A71

Ah?? A co z nia nie tak? Wole ja od A71 bo ma lepszy design. Jakos A71 nie ciagnie mnie za bardzo... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...