Skocz do zawartości
ABI-FOX

Drukarka Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam drukarki, bądź urządzenia all in one, drukuję dużo tekstu, i zdjęć, także jakość fotek powinna być na dobrym poziomie, drukarka musi być tania w eksploracji, tanie tusze.

Przeznaczam na ten cel od 300zł do max 400zł, drukarka nie musi mieć bajerów takich jak kolor. wyświetlacz, czytniki, itp. ale ważne by była tania w eksploracji, i miała dobre wydruki foto :).

Drukarki Brother odpadają, bo z opinii na różnych serwisach, denerwuje mnie czyszczenie głowicy i gdy inne tusze się kończą, to czarny nie drukuje.

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być stosunkowo niedroga do swoich możliwości, tania w ekspolatacji i dobrej jakości, to polecam to z czego sam korzystam od kilku miesięcy = Canon ip4500, są już nowsze ip4600 ale są sporo droższe w eksploatacji. Na tym canonie wydrukowałem z 70 zdjęć i tuszu jakoś nie ubywa za szybko :) Jakość naprawdę przyzwoita.

 

Generalnie jak chcesz tanio to albo Canon albo Epson. hp mają głowicę zintegrowaną z "tuszami" więc za tusze płacisz więcej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad Canonem IP4500, ale nie można go już nigdzie kupić, bo został zastąpiony nowszym modelem IP4600 :/. Teraz jestem w kropce co bym mógł odpowiedniego kupić i być zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Canona PIXMA IP4500 :) Akurat były 2 ostatnie sztuki w Realu :D

Ja mam canona mp520 nie wiem jak teraz z Ceną, ale na prawde daje rade, a zamienniki są po 3-4żł (na około 400-500stron) Jeśli chodzi o czarny tusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takiej jedno pytanko, jakie stosować zamienniki, by były dobre i nie uszkodziły drukarki ?

 

 

Edit:

 

Czytałem opinie z ceneo, że ta drukarka ma limit wydruku 3000-5000 stron i potem się blokuje i nie drukuje, czy to prawda ?

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiąc zakupy w Gdańskim Madrycie leżały ip 4500 za 299... tak się zastanawiam. Potrzebuje nowej drukarki do domu. Nie wiem już co kupować tyle tego jest w ofercie... Jakieś sugestie? Drukarka w miarę tania w eksploatacji +  jakość wydruku. Czego najlepiej szukać?

 

Czytałem opinie z ceneo, że ta drukarka ma limit wydruku 3000-5000 stron i potem się blokuje i nie drukuje, czy to prawda ?

Też widziałem tą opinię. Jeśli to prawda to duży wał. 

 

 

EDIT:

Padło na HP Officejet Pro K5400dn.

Dorwałem ją w promocji za...249 zyli!! :-D :-D

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie z ceneo, że ta drukarka ma limit wydruku 3000-5000 stron i potem się blokuje i nie drukuje, czy to prawda ?

Niestety chłopaki nie jest to wał.... Głowica ma eeprom który zablokuje mozliwosc wydruku....

Albo bedzie komunikat : Nierozpoznano głowicy albo nieprawidłowa głowica....

 

Lub tez komunikaty byłyskowe diod led... i ktos tu mowił ze HP jest drogie po kupuje sie głowice wraz z tuszem.....

 

Miałem S450 canona to wiem jak wyglada taka blokada... nowa głowica była drozsza od drukarki...

 

EDIT:

Padło na HP Officejet Pro K5400dn.

Dorwałem ją w promocji za...249 zyli!!

Fajna drukarka .. Glowice 88 powinny wytrzymac 10K stron .. powniej koszt nowej czarno zołtej to około 208zł a cyjan magneta tyle samo .... wiec 420zyli na 2 głowice to tez tanio nie wychodzi.....

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glowice 88 powinny wytrzymac 10K stron .. powniej koszt nowej czarno zołtej to około 208zł a cyjan magneta tyle samo .... wiec 420zyli na 2 głowice to tez tanio nie wychodzi.....

Skąd przypuszczenie wg Ciebie, że głowica wytrzymuje 10k stron?

HP deklaruje o ponad 7k A4 na miesiąc więc głowiczki powinne wytrzymać te kilka miechów jeśli mamy drukować w takich obłędnych ilościach...w takiej sytuacji wymiana tuszy(zwykłe i XL) to inna bajka ale głowic? Fakt, głowice tanie nie są... ale są chyba dostosowane do kombajna drukowania jakim jest seria k5400.

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...