Skocz do zawartości
Gość Greenfoxy5

Nvidia 8600m Gs Hd-tc Tłumaczenie Rozdzielczości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Greenfoxy5

Nvidia 8600m gs HD-Turbo Cache - tłumaczenie rozdzielczości

 

Witam nie wiem czy to dobrze rozumiem ale czy o to chodzi między wyglądem np. crysisa między TV a LCD Monitorem?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem o co Ci chodzi

i co rozumiesz przez 'znacznie brzydsze szczegoly'... jak ustawisz odpowiednia dla ekranu rozdzielczosc to nic nie bedzie brzydsze a kolory to juz w zaleznosci od konkretnego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

chodzi mi o rozdzielczość.... przecież na ekranie jak jest 800x600 to telewizor musi to jakość powiększyć, jaka jest najlepsza rozdzielczość dla 22"" calowego telewizora? 1680x1024?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o rozdzielczość.... przecież na ekranie jak jest 800x600 to telewizor musi to jakość powiększyć, jaka jest najlepsza rozdzielczość dla 22"" calowego telewizora? 1680x1024?

Nie ma 22 calowych telewizorów to są tylko badziewne monitory z tunerem na TN dla ludzi którzy sa gotowi zapłacić krocie za klika dodatkowych wejść i tuner zamiast dopłacić najczęściej jakieś grosze i mieć TV na porządnej matrycy która wyciera matrycami TN podłogę ale niestety jest wolniejsza choć w zasadzie nie wiele moja ma 5ms + jakiś input lag itd. ale nie widzę specjalnej różnicy w smużeniu między 32'' Lg a moim starym poczciwym samsungiem 19'' z 5ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

Nie ma 22 calowych telewizorów to są tylko badziewne monitory z tunerem na TN dla ludzi którzy sa gotowi zapłacić krocie za klika dodatkowych wejść i tuner zamiast dopłacić najczęściej jakieś grosze i mieć TV na porządnej matrycy która wyciera matrycami TN podłogę ale niestety jest wolniejsza choć w zasadzie nie wiele moja ma 5ms + jakiś input lag itd. ale nie widzę specjalnej różnicy w smużeniu między 32'' Lg a moim starym poczciwym samsungiem 19'' z 5ms

Chodzi mi o kineskopowy Sony trinitron '22 ;D Kolor się nie różni prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kineskopowy Sony trinitron '22 ;D Kolor się nie różni prawda?

Stary CRT TV? On ma natywną rodzielczość nie większą od 1024x768, a możliwe że nawet 720x586. Dobrze zrozumiałem że Ty go używasz jako monitora komputerowego? Dla mnie to niewyobrażalne :blink:

A może dopiero zamierzasz go w ten sposób użyć? Jeśli tak, to stanowczo odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CRYSIS: Medium/High 15-40 fps

Telewizor jako LCD: Sony Trinitron 22'' Dobry obraz

Fiuuu - druga linijka mnie rozbawiła. Teraz się nie dziwię, że masz i 40 fps w cryshicie. A co to są "mniejsze/większe kolory"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

Tak mam do 40 fps na tv 800x600 xD prawda też mnie to rozbawiło jak grałem.

 

Ale zmieniam kompa i tak na lepszego, z technologi coś tam nvidia na ati radeon 4850 HD

 

EDIT: No obraz dobry jest, tylko napisy małe i muszę czytać je programem "Program Lupa" xD kolega się z tego śmiał i mówił żebym przełączył na crt-ka(też monitor) ale zmienił zdanie gdy zobaczył kolory, tylko na tv jest takie dziwne uczucie że nie mogę szybko wypatrzeć jakiegoś obiektu w oddali.

Edytowane przez Greenfoxy5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...