Skocz do zawartości
Stiopa84

Asus En7950gx2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie Jakie sterowniki do GX2 takie aby system widział obie karty naraz bez konfliktów?? W tej chwili mam najnowsze stery nvidii i jednak z kart jest widziana z konfliktem jako 7900GTX czy to normalne. Proszę o jakieś info jaki wyniki powinna robić karta w 3dMarkach bo nie wiem czy mogę się sugerować. Wcześniej miałem 6800Ultra - 256ramu i robiła mi przeszło 14000 w 3dMadku 2003 teraz niby dużo lepszy sprzet i robi tylko 17000 czy to normalne co powinienem sprawdzić aby zaczęło dobrze działać

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam

 

Stiopa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7950GX2 to dwa chipy G70 , na E6700 karta robi ponad 30 k w 3Dmarku 03 .

 

Przy twoim X2 powinno być przynajmniej 19-20 k pkt , przy założeniu że konflikt sterów wyłącza 1 rdzeń .

 

 

Wyczyść dobrze system ze sterów ( deinstalacja z poziomu menażera urządzeń + czyszczenie driver cleanerem ) , potem zobacz jak się karta zachowuje na sterach z przed np. roku .

 

Ew. spróbuj reinstalować system .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sytuacja wygląda tak że karta na tym jednym rdzeniu robi 17 w 3dMarku 03 i 4xxx w 3dMarku 06 trochę mało. System jest praktycznie świeżo postawiony ponieważ postawiłem go 2 tyg temu i jedyne co zainstalowałem to stery i Offica ale jeszcze na starej karcie czyli na GF 6800 Ultra. Postaram się sprawdzić jak będzie się zachowywać na tys starszych sterach i dam znać odinstaluje kartę z menadżera i odinstaluje stery tez z Your Uninstalerem i wyczyszczę rejestr wisereg clinerem i dopiero zainstaluje jakieś starsze stery zobaczę co to da z góry dzięki za odpowiedź i sugestie

 

pozdrawiam Wojtas (Stiopa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:

Po parunastu próbach sytuacja wygląda tak samo nie ważne jakie są sterowniki czy to oryginaly Nvidi czy modowane, stare czy nowsze zawsze jest tak samo - 1dna karta normalnie wszystko super GF7950GX2 druga konflikt 7900GTX w GPU-Z pierwsza wygląda ok a druga już gorzej to znaczy pokazuje na niej 64mb nie pokazuje wersji biosu oraz producenta i tutaj moje pytanie:

1. Czy jest możliwe aby np Bios był uwalony albo czy dla tej karty ( do każdej z kolei) ma być wgrywany bios?? czy mają jeden wspólny.

2. Czy jest taka opcja że muszę zrobić pencil mod na moim mobo - DFI NF4 Ultra-D, ponieważ gdzieś czytałem że karta wymaga aby płyta była zgodna z SLI. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

 

Wojtas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...