Skocz do zawartości
Kwasopijca

Chaintech APOGEE 7NJL1 i Zenith 7NJS - Kompendium

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam... ten nowy bios jest super... ja nwet nie zauważyłem ze mam ze 133 na 166 ustawione i mi się sam podkręcił... okazało się że mój proc jest strasznie stabilny :) :twisted:

 

Co do mostka "S" .... to wam też sie wydaje ze cieplutki za bardzo jest????

jak zamontowaliście tego zalmana... na ten klej... a co z gwarancją????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż gwarancja przepada.

Jakie max FSB udało wam się wycisnąć z Chaintech 7NJL1, czy jest to jakoś zależne od Biosu, przecież posiadam najnowszy? Pamięci wydaje mi się ze mam dobre Kingston 370 HX na http://www.infopc.pl/index.php?id=recenzja...ec=ddr2&idRec=2 jest test tych pamięci i spokojnie poszły na 225 nie wydaje mi się a bym posiadał skopane kości, bardziej bym obstawiał możliwości płyty. Przy 198 zaczynają się problemy 3Dmarck2001 zacina lub wychodzi na pulpit a niekiedy restart. Pocieszcie mnie, chociaż tym ze ktoś ma większe FSB na tej płycie to wymienię HX na cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stary nie wimieniaj prawda jest taka ze jak sie chce miec wieksze fbs na Chaintechu to trzeba zrobic Vddmoda

Aniestety nie wiem jak to zrobic nigdzien iem oge znalezc info :(

z tego co wiem to zaden chaintech nie iedzie na wieciej nioz 200 FBS dalej jedynie po modzie wiec prosba do wszystkich

POSTARAJCIE SIE COS ZNALEZC NA TEN TEMAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stary nie wimieniaj prawda jest taka ze jak sie chce miec wieksze fbs na Chaintechu to trzeba zrobic Vddmoda  

Aniestety nie wiem jak to zrobic nigdzien iem oge znalezc info :(

z tego co wiem to zaden chaintech nie iedzie na wieciej nioz 200 FBS dalej jedynie po modzie wiec prosba do wszystkich

POSTARAJCIE SIE COS ZNALEZC NA TEN TEMAT

Chodzi o czarny kwadracik opisany Nvidia nForce2 MCP(tutaj się robi Vddmoda, a jeżeli nie to gdzie), bo właśnie nakleiłem Zalmana i teraz podejrzewam ze za żadne skarby go nie oderwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie robi sie to zupelnie gdzie indziej ponoc podobnie jak na abicie czy epoksie ale gdzies w okolicach wyjsc dzwieku a co do zelmana to odkleja sie go w latwy sposob

Wkladasz plyte do zamrazarki zamrazasz w woreczku na 20 minut moze 30 i potem odchodzi w miare latwo wystarczy puknac mlotkiem :D

albo srubokretem podwazyc albo reka :D

UWAGA na bios 5.0 do chaintecha

Wlasnie wrocilem z wakacji i masakra

wgralem to gowno i tak poza ladnum napisem ultra 400 ( nie wiedomo z jakiego tytulu) i dennym napisem dual ddr enbled to kur.. plyte se zjebalem

PROBLEMY PO LADOWANIU BIOSU TO:

1. nie mozna nagrywac danych na dyskitke cos sie zrabalo z kontrolerem ???

2. Straszliwie spadla mi wydajnosc ram

3. problemy z ustawieniem mnoznika po ustawieniu np 10x185 wskakuje na 11x166 albo losowo na 11x185 ale w biosie pokazuje 166 nie wiem co jest tak jakby zle cos sie zapisywalo przy wyjsciu z biosa i jakby mnozniki niektore nie dizalaly ??? :(

najlepsze jest to ze nie mam jak wrocic do poprzedniej wersji bo dyskietka nie dziala

Musze gdzies u kogos nagrac poprzednia wersje :(

Ale mam nadzieje ze to tylko ja mialem peha

Tak czy owak zminiam na abita rev. 2.0 przynajmniej wiem jak zrobic vdd moda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie ten nowy BIOS do kolejnej plytki, moze ktos juz wgrywal?? podali nawet informacje jakie zostaly dokonane zmiany :

 

7NJS

=

Version : 7.0

Date: 2003/6/12

Note :

Feature : (1) Added a warning message for resetting CPU option in Bios when replaced with different CPU.

(2) Added a POST message "nVIDIA nFORCE2 Ultra 400- DDR Dual Channel Enabled" between the 'Memory Testing' and 'Detecting IDE Drivers' status when the dual channel mode is enabled.

(3) Added a warning message for resetting CPU option in Bios when replaced with different CPU.

(4) Fixed the Intel 82558 LAN chip "Wake on LAN" issue.

 

Jak ktos wgral i jest OK niech napisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Apogee jest też dobry czy tylko Zenith ??? Bo zamierzam kupić sobie to cacko, ale nie mam kasy na Zenitha... więc pozostaje mi ta tańsza opcja, ale jakże wypasiona. Tania to ona nie jest bo Epox jest tańszy o 100 zł.... a o Zenitku to już nie wwspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apogee jest ok. prócz czasami błędnym wychodzeiniem z biosu nie ma wtop. Jest taka jak apowinna być za swoją cenę...

 

 

wczoraj zmieniłem pastę na procku i SB z silikonu zalmana na srebrną.

Więc 7 stopni w dół na procku a i ten zalmanowski radiator na SB taki jakiś cieplejszy... :)

srebrna rulezz... udało mi się nic nie nabrudzić.

 

Oczywiście plastikowe piny od Sb się wyrobiły i musiałem docisnąć na śrubę. Bo czaintech daje niewymiarowe otworki na MoBo.

Jeszcze lepiej bo trochę dociągnąłem.

Dziś po pracy pobawię się w większe kręcenie

 

na razie system wstaje na 166X11... i 1.65V

zobacze co dalej sie da wycisnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe czy ktoś z tego topicu mi pomoże...

 

Po kolei:

 

1. Płyta Chaintech 7NIL1 (microATX)

2. RAM - Kingston 256MB 266, zamiennie TwinMos 256MB 400

3. Procek - AXP 2000+ AIUHB, zamiennie 1700+ JIUCB

4. Dysk Seagate 13GB, zamiennie Quantum 20GB

5. CD Asus 40x, zamiennie LG 52x

6. Obudowa microATX, zasilacz 200W

7. Geforce 2MX200 32MB

 

I teraz w czym problem: zaczynam instalować WIN XP, wczytuje wszystkie sterowniki i potem w miejscu gdzie na chwile pojawia się czarny ekran staje na amen. Nie pomagają żadne ustawienia w Biosie (próbowane na starym i najnowszym). Zmieniałem prawie każdy sprzęt i to samo. Zasilacz nie jest tak strasznie obciążony, napięcia daje odchylone od normy o ok. 2-3% czyli nie tak mocno.

Co to może być?????

 

Dzisiaj będę sprawdzał jeszcze na innym zasilaczu i na innej płycie.

Płyta była nowiutka...

 

Aha, na którymś tam dysku mam już zainstalowane XP (na nForcie) i jak wkładam ten dysk to zaczyna niby ładować Winde a potem na ułamek sekundy blue screen i restart. Nie ma możliwości zobaczyć co tam jest napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHAINTECH manual jest do pobrania ze strony: http://www.chaintech.com.tw/tw/eng/Downloa...CSNo=9&PISNo=13

Czy może ktoś to instalował i wie, co te sterowniki zawierają i czy warto je ściągać?

Gdzieś przeczytałem ze pamięci rożnie się podkręcają w bankach 1,2,3 i ze 3 bank ma największe możliwości, lecz jak zwykle mojej płycie to nie zrobiło żadnej różnicy w dalszym ciągu Fsb 200 jest tylko marzeniem, zastanawia mnie jedno, dlaczego wiec jest możliwość sterowania aż do 250 skoro max, jaki mi się udało ustawić to 195 i nie wiem czy do końca stabilne, ponieważ byłem już zmęczony i nie chciało mi się robić testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenit... nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Ale Ty masz 1 kośc pamięci????

 

Jak tak to normalne. Najlepiej kręci se na 2 lub 3 slocie.

Ale by było prawdziwe 200 to musi być po dwie takie same kości ramu bo to w końcu nForce ... moze dlatego.

U mnie na zwykłych majorach jest ddr 400 czyli 200... i smiga jak trza... grzeje się ale działa...

Dopiero po wgraniu nowego biosa zaczyna się coś tam ruszać (apogee 7njl1) i wreście jest napisane przy stracie biosa czy pamięć jest w trybie dual czy nie...

 

Co do pytania Krootki... ja się poddaję.. moze grafika.. (bo tylko to takie leciwe mi się wydaje... i zasilacz... tak się moze dziać jak windoza nie ma stabilnych napięc ... weż ustawa w zakładce zaawansowane w systemie w guziku :) uruchamianie lub cos takiego ... i odznacz tam ... "restartuj po awarii zasilania" u mnie na niestabilnym zaslaczu i płycie MSI KT 333 pomogło ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak mam 1 kość pamięci 512KHX370 i po prostu ją przekładałem miedzy słotami w nadziei ze cos więcej z niej wycisnę, ale niestety płytka nie podołała. Mam rozumieć twoja odpowiedz w ten sposób ze jak sobie dokupię druga kość taka sama to wtedy spokojnie wskoczę na 200Fsb? Z tego, co się orientuje to te pamiątki się Extra kręcą.

2. Czy ktoś wrzucał te stery?

http://www.chaintech.com.tw/tw/eng/Downloa...CSNo=9&PISNo=13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pragne sie pochwalic ze dalem iscie du py na calego :(

Mianowicie jak zwykle postanowilem ponownie zminic radiator na chipsecie na wiekszy i jak zwykle wlozylem plyte do zamrazarki aby odkleic po kleju zelman :) niechcialo mi sie czekac i po 30 min sprobowalem

No i pieknie odszedl mi radiator :) z chipsetem :) tj chip odszedl tak centymetr bo sie skapowalem ze odlazi :) i tym samym moj chintech przestl istniec mosialm szybko kupic epoksa bo tani a chaintecha sprobuje wykorzystac na bryloczek do kluczy

Tak wiec jesli ktos chce odklejac zelmana to minimum 2,5 godziny w zamrazarce lub na goraco i elektrycznie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenit ...

Tak. Właśnie na tym polega cud podwójnego kontrolera pamięci. jak są dwie to nie pracują jak jedna (jak było do tej pory) tylko jak dwie oddzielne... coś tak jakbyć na jednym dysku miał system a na drugim wpięty w odzielny kontroler drugi taki sam dysk z plikiem wymiany ...

 

Co do biosu to najnowszy jest the best . jak zawsze... :)

 

Jeśli chodzi o pijacego kaws :)

 

Czemu nie pasta srebrna i taśma termoprzewodząca.

Kup np. radiator z wentylem na NB i daj w ten dołek trochę pasty a po bokach złapie ta taśma klejąca... wiem ze pewnie chcewz mieć cicho ale trudno. ja dopiero po gwaranji to zrobię i nie tak jak wy tylko dam na całej szerokości srebrną nieprzewodzacą prądu i PO BOKACH przylepię (na termogluta) radiator do płyty... będzie wyglądało dziwnie ale praktycznie bo jak wiesz za duzo elektroniki nie ma około sb więc nawet oderwać będzie można... a klej to sobie do waczania lepiej było zostawic... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Galago De Codi

teraz to wiem ze klej sie nadaje tylko i wylacznie do wachania

napewno nie do klejenia, chociaz sam juz nie wiem bo kolegi radiator odzeszedl elegancko

co do klejenia na tasme to za duzo roboty teraz zrobilem bardziej profesjonalnie

Poprostu wywiercilem dziurki w radiatorze o wymiarach 6cm na 5 cm nagwintowalem i skrecilem na srubach jest oki 28 C na maks ale juz na epokse ;) a chaintecha zrobilem tak ze nie widac i oddalem na gwarancje :) przyjeli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta gwarancją moze przejdze... :) choć nie lubię tak robić... bo w końcu gdzieś ktoś za twój błąd będzie musiał zapłacić. i miejmy nadzieję że to juz będzie poza krajem, bo będzie to większa część tego co zarabiaja serwisanci w polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze to troche nie ladnie ale ja tego umyslnie nie zrobilem :P

ale znajac zycie i tak mi tego pewnie tego nie uznaja choc nic nie widac znajda pewnie jakis powod

a co do mojego nowego nabytku epoksa 8rda to jestem troche zawiedziony mam fbs 225 na twinMosach ( kosci tez na twinach) 6-3-3-2.5 i mimo ze system swiezutki to wydajnosc ramow biedna w sofi sandrze tej najnowszej jak i tej starszej wyniki 3150/2870 co tak malo wie ktos ???

a wszytko synhro itp ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze to troche nie ladnie ale ja tego umyslnie nie zrobilem :P  

ale znajac zycie i tak mi tego pewnie tego nie uznaja choc nic nie widac znajda pewnie jakis powod  

a co do mojego nowego nabytku epoksa 8rda to jestem troche zawiedziony mam fbs 225 na twinMosach ( kosci tez na twinach) 6-3-3-2.5 i mimo ze system swiezutki to wydajnosc ramow biedna w sofi sandrze tej najnowszej jak i tej starszej wyniki 3150/2870 co tak malo wie ktos ???  

a wszytko synhro itp ;(

Ja wiem dlaczego masz taki kiepski wynik na ramach :!: :lol:

 

Z Twinmosami jest taka historia, że robili je jak dotąd na następujących kosciach pamięci :

 

M-Tec - jak jak dotąd najlepsze i najbardziej podkręcalne

Winbond - równie dobre

Twinmos - średnie

Elixir - średnie

 

Moje Twinmosy 333 MHz na M-Tekach poszybowały na 234 FSB synchro , Timingi w szczycie TURBO ( 9-4-4-2,5 ). Testowałem też Twinmosy 400 Mhz na kościach Twinmos i poszybowały na FSB 225 i ani grama więcej.

 

Myślę ze nie jest to wina płyty tylko pamięci. Ty jeszcze nie masz się co wpieniać bo Twoje pamiątki były relatywnie tanie. Ale mój kumpel chciał być cynkiem i kupił sobie Geil 2x256MB 400 MHz , zapłacił prawie 600 zł i nie może się przebic przez FSB 225. Moje Twinmosy kosztują 260 zł i wale na FSB 234 :P

 

Nie pozostaje nic innego jak tylko kupic Twinmosy 466 Mhz i wtedy zobaczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

Mam pytanko czy ten Chaintech 7NJS Zenith byl sprzedawany w roznych rewizjach ? I czy w nowych plytach nojnowszy chipset nforce 2 ultra 400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze to troche nie ladnie ale ja tego umyslnie nie zrobilem :P 

ale znajac zycie i tak mi tego pewnie tego nie uznaja choc nic nie widac znajda pewnie jakis powod 

a co do mojego nowego nabytku epoksa 8rda to jestem troche zawiedziony mam fbs 225 na twinMosach ( kosci tez na twinach) 6-3-3-2.5 i mimo ze system swiezutki to wydajnosc ramow biedna w sofi sandrze tej najnowszej jak i tej starszej wyniki 3150/2870 co tak malo wie ktos ??? 

a wszytko synhro itp ;(

Ja wiem dlaczego masz taki kiepski wynik na ramach :!: :lol:

 

Z Twinmosami jest taka historia, że robili je jak dotąd na następujących kosciach pamięci :

 

M-Tec - jak jak dotąd najlepsze i najbardziej podkręcalne

Winbond - równie dobre

Twinmos - średnie

Elixir - średnie

 

Moje Twinmosy 333 MHz na M-Tekach poszybowały na 234 FSB synchro , Timingi w szczycie TURBO ( 9-4-4-2,5 ). Testowałem też Twinmosy 400 Mhz na kościach Twinmos i poszybowały na FSB 225 i ani grama więcej.

 

Myślę ze nie jest to wina płyty tylko pamięci. Ty jeszcze nie masz się co wpieniać bo Twoje pamiątki były relatywnie tanie. Ale mój kumpel chciał być cynkiem i kupił sobie Geil 2x256MB 400 MHz , zapłacił prawie 600 zł i nie może się przebic przez FSB 225. Moje Twinmosy kosztują 260 zł i wale na FSB 234 :P

 

Nie pozostaje nic innego jak tylko kupic Twinmosy 466 Mhz i wtedy zobaczyć :wink:

NO ale ja juz te pamici testowalem u dwoch kumpli u jednego na epoksie 8rda i drugieg na 8rda3 i u uobu krecily sie rownie nedzienie tj fbs 225 alewyniki mieli duzo lepsze :(

cos mi sie wydaje e ten moj epoks jest do [gluteus maximus] jak chodzi o wydajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze to troche nie ladnie ale ja tego umyslnie nie zrobilem :P 

ale znajac zycie i tak mi tego pewnie tego nie uznaja choc nic nie widac znajda pewnie jakis powod 

a co do mojego nowego nabytku epoksa 8rda to jestem troche zawiedziony mam fbs 225 na twinMosach ( kosci tez na twinach) 6-3-3-2.5 i mimo ze system swiezutki to wydajnosc ramow biedna w sofi sandrze tej najnowszej jak i tej starszej wyniki 3150/2870 co tak malo wie ktos ??? 

a wszytko synhro itp ;(

Ja wiem dlaczego masz taki kiepski wynik na ramach :!: :lol:

 

Z Twinmosami jest taka historia, że robili je jak dotąd na następujących kosciach pamięci :

 

M-Tec - jak jak dotąd najlepsze i najbardziej podkręcalne

Winbond - równie dobre

Twinmos - średnie

Elixir - średnie

 

Moje Twinmosy 333 MHz na M-Tekach poszybowały na 234 FSB synchro , Timingi w szczycie TURBO ( 9-4-4-2,5 ). Testowałem też Twinmosy 400 Mhz na kościach Twinmos i poszybowały na FSB 225 i ani grama więcej.

 

Myślę ze nie jest to wina płyty tylko pamięci. Ty jeszcze nie masz się co wpieniać bo Twoje pamiątki były relatywnie tanie. Ale mój kumpel chciał być cynkiem i kupił sobie Geil 2x256MB 400 MHz , zapłacił prawie 600 zł i nie może się przebic przez FSB 225. Moje Twinmosy kosztują 260 zł i wale na FSB 234 :P

 

Nie pozostaje nic innego jak tylko kupic Twinmosy 466 Mhz i wtedy zobaczyć :wink:

NO ale ja juz te pamici testowalem u dwoch kumpli u jednego na epoksie 8rda i drugieg na 8rda3 i u uobu krecily sie rownie nedzienie tj fbs 225 alewyniki mieli duzo lepsze :(

cos mi sie wydaje e ten moj epoks jest do [gluteus maximus] jak chodzi o wydajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze to troche nie ladnie ale ja tego umyslnie nie zrobilem :P 

ale znajac zycie i tak mi tego pewnie tego nie uznaja choc nic nie widac znajda pewnie jakis powod 

a co do mojego nowego nabytku epoksa 8rda to jestem troche zawiedziony mam fbs 225 na twinMosach ( kosci tez na twinach) 6-3-3-2.5 i mimo ze system swiezutki to wydajnosc ramow biedna w sofi sandrze tej najnowszej jak i tej starszej wyniki 3150/2870 co tak malo wie ktos ??? 

a wszytko synhro itp ;(

Ja wiem dlaczego masz taki kiepski wynik na ramach :!: :lol:

 

Z Twinmosami jest taka historia, że robili je jak dotąd na następujących kosciach pamięci :

 

M-Tec - jak jak dotąd najlepsze i najbardziej podkręcalne

Winbond - równie dobre

Twinmos - średnie

Elixir - średnie

 

Moje Twinmosy 333 MHz na M-Tekach poszybowały na 234 FSB synchro , Timingi w szczycie TURBO ( 9-4-4-2,5 ). Testowałem też Twinmosy 400 Mhz na kościach Twinmos i poszybowały na FSB 225 i ani grama więcej.

 

Myślę ze nie jest to wina płyty tylko pamięci. Ty jeszcze nie masz się co wpieniać bo Twoje pamiątki były relatywnie tanie. Ale mój kumpel chciał być cynkiem i kupił sobie Geil 2x256MB 400 MHz , zapłacił prawie 600 zł i nie może się przebic przez FSB 225. Moje Twinmosy kosztują 260 zł i wale na FSB 234 :P

 

Nie pozostaje nic innego jak tylko kupic Twinmosy 466 Mhz i wtedy zobaczyć :wink:

NO ale ja juz te pamici testowalem u dwoch kumpli u jednego na epoksie 8rda i drugieg na 8rda3 i u uobu krecily sie rownie nedzienie tj fbs 225 alewyniki mieli duzo lepsze :(

cos mi sie wydaje e ten moj epoks jest do [gluteus maximus] jak chodzi o wydajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi napisac czy Chaintech 7NJS Zenith jest sprzedawany w roznych rewizjach ? I jak wiecie czym sie poszczegolne roznia ...

I czy nowe plyty maja nforce 2 ultra 400 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich pamięciach (w trybie dual) chodzi bez problemu 7NJS? (mam w tej chwili 2 x256 DDR400 (Geil) kupione jako komplet i niestety są problemy - w najgorszym przypadku mam co kilanaście minut BSOD). Na jednym kanale obie pamięci działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIechce cie martwic ale gile to pamic syf !!!

szkoda ze tyle kasy wydales mogles sobie za ta kase kupic Twinmosy 466

kolega ma gile i na 3 roznych plytach osagi byly maks 215 FBS ;( przy slabych timingach

Te pamitki sa przereklamowane

a na chaintechu to juz ci pewnie w ogole nie pojda wiecej iz 200 fbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich

 

wiec osatecznie przekonalem sie ze vdd mod to wielka sciema i nie warte zachodu

na plytach 2x epox i abicie roznice miedzy modem faktycznie wynosily w porywach 2-3 mhz i nawet nie ejstem pewien czy to nie przypadek

jesli ktos uzyskla fsb 250 czy 245 to niech sie cieszy bo ma szczescie losowe

pozostaje nam tylko czekac na NFOSCE 10 co bedzie obslugwal FSB 1000 ;D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...