Skocz do zawartości
Caleb

Władca Pierścieni: Podbój

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem. Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach. Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych. Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie. Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć, jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie … Oto bodajże jedna z najsłynniejszych fraz literatury fantasy, będąca początkiem wspaniałej trylogii pióra J. R.R. Tolkiena. Ci, co ze słowem pisanym są na bakier, mogli poznać tę historię w kinie. Ci zaś, którzy są na bakier ze wszystkim i nałogowo przesiadują przed monitorem, teraz mogą nadrobić zaległości. Po prawdzie tylko częściowo, bowiem gra Władca Pierścieni: Podbój porusza wyłącznie tematykę batalistyczną, tak dobrze odzwierciedloną w filmach wyreżyserowanych przez Petera Jacksona. Opisywany tytuł to jednak żaden cRpg czy strategia, lecz zwyczajna rąbanka. Devil May Cry 4 w realiach Śródziemia? Tak jakby, bo płakać, i owszem, jest nad czym…

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI NA ŁAMACH PORTALU PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem trailery i zapowiedzi tej gry - aż sobie wymieniłem grafikę i dokupiłem RAMu. No i po co... Poszpanuję przed nieobeznanymi, że mam 512MB pamięci na karcie graficznej <_<

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem trailery i zapowiedzi tej gry - aż sobie wymieniłem grafikę i dokupiłem RAMu. No i po co... Poszpanuję przed nieobeznanymi, że mam 512MB pamięci na karcie graficznej <_<

Sprzętu nigdy sie nie kupuje pod daną gre - no chyba ze to fallout od Blackisle ;). Widać zainteresowanie grą ogromne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu nigdy sie nie kupuje pod daną gre - no chyba ze to fallout od Blackisle ;). Widać zainteresowanie grą ogromne...

Nie kupowałem pod daną grę - jej wydanie przyspieszyło decyzję, że tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu nigdy sie nie kupuje pod daną gre - no chyba ze to fallout od Blackisle ;). Widać zainteresowanie grą ogromne...

Można pod każdą grę której jest się fanem :) . Nie znaczy to, że dana konfiguracja nie bedzie dobra na inne. Ja kupilem nowy sprzęcik pod G3, i choć bardzo się zawiodłem na niej, to wiedźmin śmigał mi znacznie lepiej niż G3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z opisu wynika, że stara giera Druzyna pierscienia czy jakoś tak, ta co sie na zmiane grało każdą prawie postacią z filmu, jest lepsza pod kazdym względem...

Moja dziewczyna a matka mego dziecka ją przeszła, mimo tego ze nie cierpi pająków(na scenie gdzie atakuja odwracała głowę, cieła na ślepo a potem pytała sie czy już koniec :DD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem kampanie dobra, teraz czas na zuooooooooo, jeno granie nazgulami mnie wkurza...

Gra krótka, w sam raz na pada i 32" + piwo....jednak brak save, i poziom trudności doprowadza do białej gorączki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podóbój jest niezły tak jak pisze Heathen 32 cale, piwo i gra się przyjemnie ale nie jest to gra która zachwyca czy przesadnie denerwuje tylko jedna z tych co siadamy przechodzimy zapominamy ;) mi się podobała 6/10 bym mocne wystawił. Bitwy są fajne można sobie pograć rożnymi klasami, łucznikiem się fajnie gra i kampania zła jest spox gdyby nie nazgule strasznie ssie ta klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy sie opłacało kupilem Władce Pierscieni Podbój za 49,50zł uzywane ale w swietnym stanie. Co sądzicie o tej grze? Moj sprzet da rade sobie z ta gra?

Na poczatku masz recnezje - giera zostala zjechana - za 50 zl chyba lepiej bylo kupic Devil May Cry 4 jezeli chciales poklepac potworki. Sprzet da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy sie opłacało kupilem Władce Pierscieni Podbój za 49,50zł uzywane ale w swietnym stanie. Co sądzicie o tej grze? Moj sprzet da rade sobie z ta gra?

Po 30minutach gry WPP stwierdzilem, ze nawet gdyby wydali ja w CDA to nie kupiłbym jej, wiec ja stracilem kase na tej grze. Dla mnie ta gra jest niezwykle uboga... a do Severance (moj ideal tego typu gry) mu daleko. Ale to moje zdanie, a wiem z wlasnego doswiadczenia, ze wiekszosc osob na forum i w recenzjach "ta gra to badziewie", ale jak samemu sie zagra to zupelnie inne odczucia są.

 

A co do kompa, to zastanowiłbym się nad wymianą zasilacza.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kumpel ma taki problem że wchodzi do gry odpala ładnie menu działa ale jak już chce wejść głębiej (wybór postaci itd) to nie widać postaci, później gra często wywala błąd w wczytywaniu i wychodzi do windowsa i się wyłącza a jak już się uda odpalić grę i nawet wejść w nią to nie ma grafiki zupełnie, tzn jest ale jak by wszystko zamazane do tego stopnia że nic nie da się zobaczyć (tak jak by się patrzyło na "zamazane niebo"). Tak samo wygląda okienko wyboru postaci itd, to samo "zamazanie".

 

Próbowałem mu jakoś pomóc poprzez reinstalowanie gry, wgranie nowego DiretX'a, nowe sterowniki od grafiki, najróżniejsze ustawienia grafiki w grze i nic :(

Gra jest oryginalna, nie żaden pirat no i np. u mnie działa normalnie więc z nią raczej wszystko ok.

 

Co myślicie że co to może być??

 

komp to:

intelowski core 2 quad (nie pamiętam który)

1gb ramu ddr2

grafa 8600gt

płyta nie pamiętam

 

Inne gry chodzą bez problemu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramu troche malo, ale powinno dac rade. Grafa jak na ta gre styknie. Mnie to wyglada na problem ze sterami lub DX - fakt zmieniales - ale nauczony dosiwadczeniem moge powiedziec, ze to na 90% w tym tkwi zadra - trzeba chyba dalej kombinowac... jakies satrsze stery moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...