Skocz do zawartości
Ivnz

Komunikat Asus M4a78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem. Zamontowałem płytę, CPU wszystko po podłączałem. Nie posiadam jeszcze ram bo wieczorem mam skoczyć do MM po jakieś. Przy włączeniu PC Speaker wydaje jeden długi i dwa krótkie piski. Wie ktoś co to może znaczyć? Bo ie mogę znaleźć objaśnienia w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to już doszedłem. Chodziło o problem z zintegrowaną kartą graficzną któa ma w spół dzieloną pamięć ram. Więc jak już chcę tylko jej używać to raczej nie wykonalne. Więc informuje mnie o problemach z kartą graficzną. :D mimio wszystko dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Kurcze nawet nie wiedziałem. W każdym razie jak już udało mi się znaleźć to PC speaker informował o problemach z kartą.

 

Edit:

Kolejny problem. Po kupieniu ram i zainstalowaniu ich. Komputer startuje ale podczas ładowania systemu nagle się resetuje nie wydając żadnego dźwięku. Na ustawieniach awaryjnych włącza się. Jakieś pomysły?

 

Edit2:

Gdy próbuję zainstalować jakie kolwiek sterowniki do karty czy do obsługi HD czy VGA. Wyskakuje komunikat że nie znaleziono sprzętu.

Co więcej również nie mogę zainstalować progamu express gate bo podobno "Administrator wyłączył taką możliwość.".

Edytowane przez Ivnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada mi to na stery do SB/NB ktore powoduja reset .. ( lub inne oprogramowanie )

 

P.s Wingroze nowa oczywiscie postawiłes ?

 

Jak nie znajduje sprzetu to albo masz grafe na PCI-ex wsadzona ( wtedy integra sie wyłacza ) lub po prostu recznie stery dodaj ....z wykazaniem ze dodajesz karte graficzna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...