Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

W przypadku odnoszących sukcesy gier sportowych nie trzeba się zastanawiać, czy pojawi się kolejna część. Wystarczy poczekać na oficjalną zapowiedź i doczekać do dnia premiery. Dzisiaj oficjalnie zapowiedziano nowy odcinek największego konkurenta FIFY.

 

Pro Evolution Soccer 2010, jak co roku, dostarczy miłośnikom wirtualnej piłki nożnej kolejnych powodów do radości. Czy jego (oczywista dla wielu graczy) przewaga nad FIFĄ się utrzyma? Wszystko wskazuje na to, że owszem. Wewnętrzny zespół Konami odpowiedzialny za serię – PES Productions, obiecuje, że nowy Pro Evo Soccer będzie zawierał najbardziej wyczerpujący zestaw nowych elementów i usprawnień w historii. Podobno te wszystkie dodatki dotyczą praktycznie każdego aspektu gry i sprawią, że tegoroczny PES będzie najbardziej realistyczną grą futbolową na rynku.

 

Dlaczego jeszcze PES 2010 będzie wyjątkowy? Twórcy bardzo długo i bardzo skrupulatnie czytali opinie oraz sugestie graczy, i zdecydowaną większość tego, czego życzyła sobie społeczność, zaimplementowali w grze. „Chcemy by PES 2010 był bardziej przyjazny dla użytkownika i oferował praktycznie natychmiastową zabawę, z czego seria jest tak znana. PES 2010 będzie wyglądał lepiej, pozwoli na lepszą zabawę i będzie przypominać prawdziwą piłkę nożną tak bardzo, jak to tylko możliwe na obecnym sprzęcie,” powiedział Naoya Hatsumi z PES Productions.

 

Co nas czeka, w dużym skrócie? Poprawiona sztuczna inteligencja, ładniejsza grafika, dodatkowe animacje piłkarzy, realistyczne i zależne od sytuacji na boisku reakcje publiczności, poprawiony tryb online i prawa do Europa League Licence (niegdyś UEFA Cup). PES 2010 pojawi się jesienią tego roku na PC, PlayStation 2, 3 i Portable, na Xboksie 360 oraz telefonach komórkowych.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45953

Po ostatnich, coraz gorszych pes mam wrażenie, że ta seria zmierza w kierunku fify. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorszy niż 2k9 nie będzie..chyba..

 

choć od ładniejszej grafiki i realistycznych reakcji publiczności wolałbym raczej znaczącego usprawnienia mechaniki/gameplay'u..

 

ale nic..standardowo czekamy do września na demo, wcześniej w sierpniu pewnie jakieś filmiki..jak co roku ;)

btw..ja chcę intro w stylu tych z PES2&3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Different year, same shit :lol:

Idealnie podsumowuję coroczne pierdzenie konami. 2009 na początku wydawała się ok, ale po głębszym zapoznaniu gra ssała. Komiczne bugi i kosmiczne lagi - i założę się o mój kapelusz, że tego drugiego nie poprawią i jak co roku: grając na necie będzie można sobie oglądać technologie teleportacji rodem ze star treka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnimi czasy panów z konami charkeryzuje powiedzenie: "z dużej chmury mały deszcz" to wstrzymam się z opiniami do pojawienia się dema. Taka papka marketingowa najczęściej ma się nijak do tego co otrzymujemy w pudełku kupujac wersje finalna gry. Przydała by się już jednak porządna edycja PES'a bo już dawno takowej nie było. (od PES6 nieco czasu minęło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zaprzestac na PES 6, w ktorego mozna grac caly czas online dzieki programowi Goalserver6 - http://goalserver.kmikaz.info/index.php?board=5.0 i to ze wszystkimi zawodnikami i skladami na rok 2009 - wiecej na www.pes6.neostrada.pl

 

Aczkolwiek nie ma co ferowac wyrokow zanim gra nie ujrzy swiatla dziennego. Ale jesli nie zmienia silnika (a nic o tym nie pisza) to ... przynajmniej ciagle bedzie mozna grac w PES 6 online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie powinni wprowadzić jakiś nowy poziom trudności Super Hardcore :D Już mi się nudzi granie i wygrywanie. Gram praktycznie w każdą część od czasów PSX i kocham tą grę. W PESa 2009 gram tylko i wyłącznie w trybie Become a Legend. Bardzo mi się podoba ten tryb. Fakt, że 6 może i była najlepsza, ale ta tez nie jest zła. Najbardziej mnie jednak denerwuje w 2009 to, że znacznie zmniejszono siłę strzału. Zdarza się nawet czasem na pustą nie dokopać. W sumie oczekuję tylko poprawy tego i nowego znacznie bardziej wymagającego poziomu trudności.

A no i mogliby zrobić taki trening jak w poprzednich częściach, że były różne zadania.

Edytowane przez Vidic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach na GC (które zapewne widzieliście) się załamałem :(. Okazuje sie, że te wszystkie szumne zapowiedzi i przyznanie się do błędu w poprzednim roku to tylko mydlenie oczu. Build gry zaprezentowany na GC wygląda jak 2009 z odświeżoną grafiką, te same błędy, te same schematy, te same animacje biegu itd. KONAMI przyjmuje politykę taką samą, którą EA praktykuje od lat na PC-ty. Tragedia.

 

Fajne porównanie:

http://www.gamezilla.pl/content/fifa-10-pc...orownanie-wideo

 

A najlepsze jest to:

http://www.gamezilla.pl/content/seabass-na...ion-soccer-2010 - Takie tłumaczenia to mogą w ciemnogrodzie wciskać.

 

Do czego to doszło, że trzeba kupić konsolę dla jednej gry i to FIFY (SIC!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przypadkiem natrafiłem na taką kompilacje, która pokazuje na zbliżeniach (z filmów jakie wyciekły podczas GC itd) nowe animacje (jakość słaba):

 

 

Nawet nawet ;) akcja, która zaczyna się o 2:24 jest wypaśna (animacje, strzał, obrona) poczułem gameplay jak ze starych czasów peesa.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach na GC (które zapewne widzieliście) się załamałem :(. Okazuje sie, że te wszystkie szumne zapowiedzi i przyznanie się do błędu w poprzednim roku to tylko mydlenie oczu. Build gry zaprezentowany na GC wygląda jak 2009 z odświeżoną grafiką, te same błędy, te same schematy, te same animacje biegu itd. KONAMI przyjmuje politykę taką samą, którą EA praktykuje od lat na PC-ty. Tragedia.

 

Fajne porównanie:

http://www.gamezilla.pl/content/fifa-10-pc...orownanie-wideo

 

A najlepsze jest to:

http://www.gamezilla.pl/content/seabass-na...ion-soccer-2010 - Takie tłumaczenia to mogą w ciemnogrodzie wciskać.

 

Do czego to doszło, że trzeba kupić konsolę dla jednej gry i to FIFY (SIC!).

czytalem gdzies recke ukonczonej gry w 70% i gosc nie mogl znalezc minusow, a po 2009 pojechal, pisal, ze strzaly sa soczyste, wrocila kontrola bramkarza, same plusy, wiec bedzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak samo dobrze jak co roku. Czyli początkowy zachwyt a po miesiącu już nikt w to nie będzie grał i każdy wróci do PES 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila czy lada dzień ? :) może ja o czymś nie wiem :P

 

Na blogu Konami http://uk.games.konami-europe.com/blog.do?...#blog-entry-131 jest tylko wspomniane że niedługo ma się pojawić... co równie dobrze może oznaczać kolejne 2 tygodnie czekania.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na issonline przebąkiwali o 23, ale wątpię żeby Konami czekało tak długo - w czwartek ma się pojawić demo fify10..

Dokładnie, biorąc pod uwagę zbliżającą się fifę, chłopaki z konami nie powinni przedłużać. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym pocieszeniem jest to że na PC najlepszą piłką wciąż będzie PES. Demo Fifa 10 na PC, to największy syf jaki może tylko być.

 

Zresztą zobaczcie sami:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w fife 10 ale na x360 i rewelacja, oby Pes byl tak dobry jak Fifa a jak bedzie lepszy to nic tylko sie cieszyc. Dalej nie rozumie dlaczego EA nie zrobi takiej samej gry na pc jak na konsoli

Bo budżet stworzenia takiej fify na pc byłby powiedzmy 10x większy niż tego co tworzą co roku (gdzie pewnie pracuje 3 developer-ów junior-ów, którzy uczą się pisać gry i zarabiają mniej niż drugi team :)), a przecież ludzie i tak kupią tą grę, więc zysk mają 10 razy większy, a nawet i więcej biorąc pod uwagę, że i tak dużo ludzi by ściągnęło grę z internetu. To jest czysty biznes. Niestety ale w biznesie najważniejszy jest rynek (nawet zarządzanie może być do bani, a nawet go nie być w ogóle, jest masę takich przykładów) a nie to, że my byśmy chcieli mieć taką fifę jak na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...