Skocz do zawartości
Gość

Notebook Do 2500 Zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po świętach zamierzam kupić notebooka, ale mam problem z wybraniem odpowiedniego.

Budżet jakim dysponuje to 2500 zł., wolałbym się zmieścić w tej kwocie. Nie jest to dużo, ale nie zależy mi na jakichś super parametrach. Moje wymagania to:

- matryca 15"

- możliwie jak najdłuższy czas na baterii - moge zrezygnować z lepszej grafy.

Notebook będzie służył głównie do czytania,przeglądania internetu, pakietu biurowego i programowania ( narazie nie są to jakieś ambitne kody).

 

Pochodziłem po sklepach, szukałem na necie, ale przez to jestem coraz bardziej niezdecydowany.

Oto wyniki moich poszukiwań:

- Toshiba Satellite L300-1F9

- HP 6753s

- Acer EX5620-5B2G25

Ostatnio doszedł jeszcze HP 6720s.

Prosiłbym o pomoc w wybraniu jakiegoś sprzętu, niekoniecznie musi być to urządzenie z listy. Prosiłbym również posiadaczy któregoś z laptopów o opinie o sprzęcie.

Najpoważniej myślałem o toshibie, ale kolega wprowadził troche niepewności(odradzał mi toshibę, nie wiem czy to tylko u niego czy generalnie w toshibach jest problem z jakością).

Jest to właściwie mój pierwszy komputer przenośny i wybranie czegoś to dla mnie duży problem.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą ofertę znalazłem też w komputroniku link.

Co myślicie o tym sprzęcie ? Wiecie może jak z długością pracy na baterii ?

Świetna matryca LED i dobre wykonanie, jednak do cichych to on nie należy. W dodatku ma kiepściutkie głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena tego dell-a ladnie pnie sie do gory ;p miesiac temu za 2299 teraz juz prawie 2800 ;p sciema marketingowa ;p

głosniki porażka ale po podłączeniu sluchawek /glosnikow 5.1 wszystko smiga jka najbardziej ok

co do ciszy to sie nie zgadzam moj jedynie przy ostym graniu na kablu wysoka wydajnosc owszem pelne obroty ale to raczej norma, net, filmy cisza.

kilka dni temu znalazlem tego samego 2 miesieczny od reki za 2k gosciu sprzeda plus 34 mc gwary

http://allegro.pl/item620913471_dell_studi..._ati_vista.html

sam chcialem drugiego kupic tesciowi ale sie rozmyślił.

osobiscie polecam

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie chodzi o to, że chcę kupić akurat tego lapka, nie zależy mi na grafie, ten laptop ma służyć jedynie do pracy, a wydaje mi się, że poza grafiką, ma całkiem ładne parametry (4 GB ramu, 320 Gb dysk itd, itp) mi bardziej chodzi o opinie nt. Toshiby, czy są dobre, a może się psują? Czy cokolwiek. Aaa i wydaje mi się, że jak na te parametry to jest dość tani, na czym także mi zależy.

Edytowane przez Muminoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...