Skocz do zawartości
CavV6

Opcje Podłączania Pc Do Tv Bez Tv-outu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to ugryźć? Jak podłączyć serwer do TV bez konieczności kazdorazowego podlaczania monitora? Komputer nie ma TV OUTu. Oczywiscie opcja jest zmiana grafiki na taka z TV, ale czy sa jakies przejsciowki typu VGA > cinch bądź VGA > EURO?

 

Na Allegro widzialem jakies, ale czy one aby beda pasowaly? Moge prosic ewentualnie o linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej i lepiej wyjdzie chyba karta graficzna z tv-outem. Z tanich grafik, z mojego skromnego doświadczenia to wiem, że dobrze z obsługą tv-out dobrze radziła sobie radeon 7000/7200/7500 na agp. Na pci-e też coś za parę groszy dostaniesz.

Takie coś będzie bardzo dobre jeśli na agp: http://www.allegro.pl/item609403638_radeon...0_64mb_ddr.html

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej i lepiej wyjdzie chyba karta graficzna z tv-outem. Z tanich grafik, z mojego skromnego doświadczenia to wiem, że dobrze z obsługą tv-out dobrze radziła sobie radeon 7000/7200/7500 na agp. Na pci-e też coś za parę groszy dostaniesz.

Takie coś będzie bardzo dobre jeśli na agp: http://www.allegro.pl/item609403638_radeon...0_64mb_ddr.html

Problem z ty, że jesli ma to byc nowa karta, musi byc to karta half height, czyli na krotkim sledziu, a o taka nie jest tak latwo juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z ty, że jesli ma to byc nowa karta, musi byc to karta half height, czyli na krotkim sledziu, a o taka nie jest tak latwo juz :)

Takich kart jest dużo na allegro i można tanio dostać bo to karty 64bit. Do gier słabo się nadają, do oglądania filmów na tv wystarczą. Problem bardziej z samym śledziem. Jak są to kosztują ok 10-15zł + przesyłka. Śledź musi być jeszcze dopasowany do karty. Ale jak ktoś ma dwie, w miarę sprawne dłonie to można sobie z za długim śledziem poradzić, skracając go. Można też pozbyć się śledzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego - oprocz sporej roznicy w cenie jaka jest miedzy nimi roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...