Skocz do zawartości
KyCoL

Blitzkrieg

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłem front wschodni i mam dylemat, czy właściwie wybrałem sprzęt pancerny; mam 2 pzkpfwIII J, 2 pzkpfwIV D i 2 StugIII. Problem jest czy nadal używać pzkpfwIII (z lepszym pancerzem) czy też pzkpfwIV (z lepszym działem), biorąc pod uwagę starcia z sowieckimi czołgami.

Na razie kv rozwalam artylerią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem front wschodni i mam dylemat, czy właściwie wybrałem sprzęt pancerny; mam 2 pzkpfwIII J, 2 pzkpfwIV D i 2 StugIII. Problem jest czy nadal używać pzkpfwIII (z lepszym pancerzem) czy też pzkpfwIV (z lepszym działem), biorąc pod uwagę starcia z sowieckimi czołgami.

Na razie kv rozwalam artylerią.

To jedyne wyjście + jeszcze zasadzki, ale jak tylko bedzesz mógł zmień na Pantery i (jeszcze lepiej) Tygrysy wtedy będzesz panem pola walki :twisted: (tylko pamiętaj aby zmienić wszystkie czołgi [ew. zachwać jakieś działa samobieżne] tzn. rób misje dodatkowe po kilka razy aby zebrać sensowną siłę pancerną).

Bo od 1942 jest już całkiem przerąbane (chyba pod Charkowem) jest misja gdzie po dużej bitwie na konieć ruscy wyjeżdzają jeszcze z KV-1 i T34 i jest ciężko, ratują tylko zasadzki (miny) i szczęście :wink: . Straciłem tam prawie wszystkie czołgi i od tego momentu gruntownie zmiany uzbrojenia :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze lotnictwo, ale od czasu rozpoczęcia kampanii na wschodzzie to niestety ograniczam sie na razie do wysyłania bf109 przeciw ił2. Jeśli moge to wysyłam scouta albo oficera i podglądam teren, potem artyleria i na koniec doczyszczam teren czołgami. I bardzo duzo niestety robię save'ów, bo chwila nieuwagi i może być po czołgu.

 

Tak przy okazji czy zdobywanie kolejnych szczebli doświadczenia przez jednostki daje im coś, bo odnosze wrażenie że walczą bez większych zmian.

 

 

pozdrawiam

karolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z dodatkiem Rolling Thunder PL ( Pomruk Zagłady po polsku ) .

 

Sam dodatek jest samodzielny .

 

Kupiony jakiś czas temu, instalacja i sama gra chodziły bez problemu .

 

Dopiero niedawno zaczęła świrować .

 

Wyskakiwały okienka że pamięć nie może być read , w samej grze było widać kursor w Windowsa , a gra się zawieszała .

 

No to nic , zabieram się za reinstalkę gry , po reinstalalacji nie startuje wogóle .

 

Nie pomaga nic, ani kolejna reinstalacja , ani skanowanie dysków chkdsk ( zarówno wywołanym z poziomu XP jak i konsoli odzyskiwania ) , nawet instalacja naprawcza XP nie pomogła .

 

Dalej gra się zawiesza .

 

Wcześniej przed reinstalką sysa bawiłem się ze sterami do karty graficznej - próbowałem 53.03 , 61.77 , obecnie są 56.73 ( zainstalowane wraz z XP ) .

 

Nie wiem co zrobić aby gra zaczęła działać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...